Zavřít reklamu

Samsung právě vydal beta aktualizaci nadstavby One UI 6 Watch, vycházející z operačního systému Wear OS 5, pro chytré hodinky Galaxy Watch6 a Watch6 Classic. Uživatelé žijící v USA a Koreji si mohou vyzkoušet nové funkce příští aktualizace One UI Watch před před jejím oficiálním uvedením v řadě Galaxy Watch7 příští měsíc.

Když Samsung beta aktualizaci One UI 6 Watch oznámil, odhalil celou řadu změn, které přinese. Zejména vyzdvihl sadu funkcí umělé inteligence Galaxy AI, která debutovala v řadě Galaxy S24, nebo funkce související se zdravím, jako je Energy Score v aplikaci Samsung Health, která pomáhá uživateli porozumět jeho každodenní kondici.

Nyní, když už někteří uživatelé získali přístup k betaverzi One UI 6 Watch, můžeme vidět obrázky některých nepříliš zásadních změn, které Samsung při jejím oznámení nezmínil a neobjevily se ani v protokolu změn, i některé z funkcí, na které při oznámení beta aktualizace poukázal. Obrázky ukazují mimo jiné přepracovaný panel s rychlými přepínači, nové výchozí písmo, zmíněnou funkci Energy Score nebo gesto dvojitého sevření palce a ukazováčku pro ovládání hodinek. Odhalují také, že funkce Always On Display je nyní citlivá na dotyk, takže můžete klepnout na oznámení nebo swajpnout bez nutnosti nejprve probudit obrazovku.

Beta aktualizace One UI 6 Watch bude ještě tento měsíc dostupná i pro starší řady Galaxy Watch s Wear OS, tedy Galaxy Watch5 a Watch4. Stabilní verzi s pravděpodobností hraničící s jistotou „vynese“ řada Galaxy Watch7, která bude podle všeho představena v červenci, a starší řady by ji měly dostat nedlouho poté (pravděpodobně za několik týdnů od jejího debutu).

Samsung Galaxy Watch koupíte zde

Dnes nejčtenější

.