Zavřít reklamu

Příští měsíc by měl Samsung představit dvoje nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds3 a Buds3 Pro. Před jejich uvedením na scénu korejský obr omylem (nebo snad záměrně?) odhalil jejich design, čímž potvrdil předchozí únik, který odkryl, že budou mít nový design ne nepodobný AirPodům.

Jak si všiml leaker vystupující na sociální síti X pod jménem Rydah, Samsung zařadil Galaxy Buds3 a Buds3 Pro do sekce diagnostiky aplikace Galaxy Wearable, která vám umožňuje získat nápovědu pro problémy, se kterými se můžete u svých nositelných zařízení Galaxy setkat. Názvy sluchátek doprovází ikona, jež prozrazuje jejich design, který se očividně inspiroval sluchátky AirPods od Applu.

Samsung zde také zalistoval chytré hodinky Galaxy Watch FE. Ty doprovází pouze obecná ikona hodinek, my však už z předchozího úniku víme, jak budou vypadat.

Galaxy Buds3 a Buds3 Pro přinesou dosud největší designovou změnu sluchátek Samsungu. Korejský gigant se opět inspiroval od Applu, i když bude existovat alespoň jeden významný odlišující prvek, alespoň tedy u Buds3 Pro. Ty totiž budou mít na každém sluchátku LED pásek nazvaný Blade Light. V tuto chvíli není jasné, k čemu budou tato světla sloužit, lze však předpokládat, že nám Samsung umožní používat světla jako vizualizaci při poslechu hudby a pro indikaci stavu baterie.

Nožička sluchátek také poskytne funkční výhody, včetně prostoru pro větší baterii a lepší kvalitu hlasu. O kolik lepší budou tyto aspekty ve srovnání se stávajícími sluchátky Samsungu, se však teprve uvidí.

Příští sluchátka korejského obra budou s největší pravděpodobností představena v rámci příští akce Galaxy Unpacked, která se podle všeho odehraje již za pár týdnů. Jejím středobodem by měly být nové skládací smartphony Galaxy Z Fold6 a Z Flip6.

Samsung Galaxy Buds2 Pro a jiná sluchátka Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.