Zavřít reklamu

Netflix, Prime Video, Max, Disney+, Apple TV+, SkyShowtime – v České republice už máme poměrně bohatý výběr streamovacích platforem, mezi které můžeme řadit i voyo, iVysílání nebo Prima+ a další. Server JustWatch vytvořil pro ČR aktuální žebříčky TOP 10 filmů a seriálů, které byly ve VOD službách těmi nejsledovanějšími během uplynulého týdne.

Netflix druhý týden po sobě udržel vedoucí pozice v oblasti tuzemského streamu filmů, kdy jeho Godzilla Minus One opět skončila na prvním místě, to druhé pak bere Vrah naoko. Až třetí je Duna: Část druhá, kterou lze vidět stejně jako na 10. příčce přítomnou Dunu na Maxu. Dvojka Netflixu z minulého týdne, tedy Atlas, je čtvrtá, což je pro takovou podívanou docela úspěch. Překvapením jsou Žraloci v Paříži, tedy céčkový brak Netflixu, který pro svůj námět jasně zaujmul, i když má na ČSFD hodnocení pouhých 41 %. Zabral 6. pozici.

Mezi seriály ale Netflix zase zaostává. Prvenství si jasně vzala Akolytka Disney+, což je nový příběh ze světa Star Wars (platforma pořád boduje i se 6. Šógunem). Protože ale osmá a tedy poslední epizoda Akolytky vyjde až 17. července, dá se očekávat, že se tento seriál nebude chtít první pozice ve streamu jen tak vzdát. Na druhém místě je vlastně už stálice Fallout z Prime Videa, až třetí je nějaký počin Netflixu, tedy Už nebudeme mlčet. Jednička z minulého týdne, netflixácký Eric, padla na 6. pozici. Apple TV+ se svou Temnou hmotou má 4. příčku pravděpodobně předplacenou, protože je na ní už čtyři týdny (ten premiérový byla druhá). Žebříčky zohledňují období od 3. června do 9. června 2024.

Dnes nejčtenější

.