Zavřít reklamu

Společnosti nemají rády úniky informací, protože chtějí s představením chystaného produktu dosáhnout u svého zákazníka patřičného WOW efektu. Jenže o novinkách Samsungu, které má představit v půli července, víme už prakticky vše. Aktuální sada tajemných renderů tak může být cílenou akcí Samsungu. 

Internetem totiž začaly kolovat patřičně upravené verze oficiálních renderů všech novinek, které si Samsung chystá na další akci Galaxy Unpacked. Můžeme si v nich představit nejen Galaxy Watch7 Ultra, ale i Galaxy Ring, Galaxy Z Fold6 a Z Flip6 a dokonce také Galaxy Buds3 Pro. Ty podle renderu dostanou zcela nový design, který se podobá spíše AirPodům než jakýmkoli Galaxy Buds, protože obsahují pro sluchátka Applu typickou „nožku“. Otázka nicméně zní, proč jsou tyto obrázky takto upravené? Leakeři nemají se sdílením patřičných úniků informací ostych, protože se předhánějí v tom, kdo dřív s jakkoli exkluzivnější zprávou přijde. 

Sada rozpixelovaných renderů pochází od leakera Evleaks, tedy Evana Blasse. A kdyby záměrně kvalitu renderů degradoval, hrozilo by mu, že ty „oficiální“ zveřejní někdo jiný. Je tedy velice pravděpodobné, že originální podobu renderů vůbec nemá a dostal se jen k těmto. Ty tak dost dobře mohl pustit sám Samsung, a to vzhledem k faktu, že je o novinkách známo již prakticky vše, tak aby se marketing pokusil zachránit, co se dá, a dále budoval kolem chystaných novinek patřičný hype. A právě v tom jsou úniky velice přínosné. 

Nyní navíc Samsung potřebuje veškerou pozornost, protože právě na dnešek na 19. hodinu má Apple naplánovanou Keynote k zahájení konference WWDC, kde ukáže nové operační systémy, včetně iOS 18 určené pro jeho iPhony. To, že bude tento systém integrovat AI a půjde s ní přímo proti Samsungu, je navíc téměř jistotou. Jestli si ale s podobnými rendery ukradne trochu pozornosti, je spíše nepravděpodobné. Musel by spíše pustit nějaké oficiální informace o Galaxy Watch7 Ultra nebo další střípek informací o Galaxy Ringu. 

Ty nejlepší Samsungy koupíte zde 

Dnes nejčtenější

.