Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 3. do 7. června obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o Galaxy A34, Galaxy A52s, Galaxy A52, Galaxy A51 5G a Galaxy A04s.

Na všechny výše uvedené telefony začal Samsung vydávat květnový bezpečnostní patch. U Galaxy A34 nese verzi A346EXXS7CXE2 a jako první se objevila v Indii a Malajsii, u Galaxy A52s verzi A528BXXS8GXE1 a jako první dorazila do některých evropských zemí, u Galaxy A52 verzi A525FXXS7FXE2 a jako první byla dostupná v Rusku, u Galaxy A51 5G verzi A516BXXS9FXE3 a jako první „přistála“ na různých trzích světa a u Galaxy A04s verzi A047FXXS7DXE5 a jako první dorazila do některých asijských zemí včetně Indie.

Květnová bezpečnostní aktualizace zahrnuje opravy 45 zranitelností objevených v předchozích verzích softwaru. 33 z nich opravil Google, přičemž jeho opravy jsou použitelné pro všechna zařízení s Androidem. Tři z jím opravených chyb byly označeny jako kriticky nebezpečné, 26 jako vysoce nebezpečných a jedna jako mírně nebezpečná. Dvě opravy se nevztahují na zařízení Galaxy a jedna se týká chyby, kterou korejský obr opravil v předchozí bezpečnostní aktualizaci.

Samsung mimo jiné opravil chybu, která útočníkům umožňovala obejít proces aktivace telefonu, chybu, která útočníkům umožňovala přístup do zabezpečené složky bez řádného ověření, chybu, která útočníkům umožňovala přístup k informacím v aktuální aplikaci, nebo tu, která útočníkům umožňovala restartovat telefon, případně způsobit poškození paměti. V nejbližších dnech by měl korejský obr začít na první zařízení vydávat červnový bezpečnostní update.

Špičkové Samsungy koupíte zde

Dnes nejčtenější

.