Zavřít reklamu

Google Play System hraje důležitou roli při poskytování některých inovativních funkcí v rámci základních aplikací na Androidu, přičemž cílem je v konečném důsledku poskytnout některé nové změny, které odemknou nový potenciál androidového ekosystému. Google nyní začal vydávat červnovou systémovou aktualizaci Google Play. Co přináší nového?

Červnová aktualizace komponenty Google Play System, pod kterou patří Obchod Play a jeho služby, přináší pro vývojáře některé nové funkce související s mapami u různých aplikací a vylepšuje také konektivitu zařízení. Kromě toho do sekce Peněženka přibyl nový androidový průvodce pro nastavení způsobů platby bez karty.

Obchod Play pak získal novou možnost ukazovat výhody předplatného ve výsledcích vyhledávání a v rámci stránek s aplikacemi. A konečně, nová aktualizace také vylepšuje bezpečnost a ochranu soukromí služby Android WebView a opravuje její blíže nespecifikované chyby.

Nejnovější systémovou aktualizaci Google Play vydává Google ve fázích, takže může chvíli trvat, než se dostane ke všem uživatelům. Její dostupnost si na svém androidovém zařízení můžete zkontrolovat v Nastavení→Zabezpečení a soukromí→Aktualizace→Aktualizace systému Google Play.

Dnes nejčtenější

.