Zavřít reklamu

V dnešní době, kdy se smartphony stávají čím dál tím dražšími a sofistikovanějšími, je jejich ochrana před poškozením důležitější než kdy jindy. Jedním z nejlepších způsobů, jak svůj Samsung ochránit, je investovat do kvalitního ochranného skla.

Na trhu existuje mnoho typů ochranných skel s různými vlastnostmi a cenami, proto může být výběr toho správného skládačným úkolem. V tomto článku vám pomůžeme s výběrem ideálního ochranného skla pro váš Samsung a představíme vám i populární značku PanzerGlass, která se pyšní špičkovou kvalitou a odolností.

Typy ochranných skel

  • 2D sklo:Toto je nejzákladnější typ skla, které kryje pouze dotykovou plochu displeje a jen malý kousek rámečku. Je to nejlevnější varianta, ale nabízí jen minimální ochranu proti poškrábání a prasknutí.
  • 2.5D sklo:Toto sklo kryje větší plochu displeje než 2D sklo a má zaoblené hrany, takže je příjemnější na dotyk a lépe sedí na telefonu. Nabízí o něco lepší ochranu než 2D sklo, ale stále nepokryje celou přední stranu telefonu.
  • 3D sklo:Toto sklo je navrženo tak, aby pokrylo celou přední stranu telefonu, včetně zaoblených hran. Poskytuje nejlepší ochranu proti poškrábání, prasknutí a dalším typům poškození.

Další značení ochranných skel

Na českém trhu se obvykle setkáte pouze s výše uvedenými typy skel (2D, 2.5D a 3D). Pokud ale nakupujete na čínských e-shopech, narazíte i na označení 4D, 5D, 9D a další. Bohužel, asijští výrobci nemají jednotný systém pro označování skel, takže se nenechte zmást pouze písmenem D – vždy si před nákupem pozorně prostudujte popis produktu. Obecně platí, že čím vyšší číslo, tím větší část displeje sklo překrývá. Pokud hledáte na čínském e-shopu sklo s vlastnostmi 3D (Premium), hledejte spíše 7D, 8D, 9D a výše. Pod těmito označeními se obvykle skrývají skla srovnatelná s „normálními“ 3D a Premium modely. Pamatujte, že nejdůležitější je detailní popis produktu a recenze od jiných zákazníků. Na základě těchto informací si budete moci vybrat sklo, které nejlépe odpovídá vašim potřebám a chrání váš Samsung telefon.

Panzerglass: Špičková ochrana pro váš Samsung

Panzerglass je dánská značka, která se specializuje na výrobu prémiových ochranných skel pro smartphony. Skla Panzerglass jsou vyrobena z vysoce odolného materiálu, který je odolný proti poškrábání, nárazům a olejovým skvrnám. Nabízejí také perfektní průhlednost a zachovávají tak původní vzhled a dojem z displeje vašeho Samsungu. Panzerglass nabízí širokou škálu skel pro různé modely Samsungu, včetně nejnovějších modelů Galaxy S23 a Galaxy Z Fold4. Nabízí také různé typy skel, jako například 3D sklo pro maximální ochranu a 2.5D sklo pro tenčí a lehčí variantu.

Ochranné sklo je nezbytnou investicí pro každého majitele smartphonu Samsung. Investicí do kvalitního skla Panzerglass si zajistíte tu nejlepší možnou ochranu pro váš displej a prodloužíte tak životnost vašeho telefonu. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ skla, ujistěte se, že si ho vyberete od renomovaného výrobce, jako je Panzerglass. Tak budete mít jistotu, že váš Samsung je v dobrých rukou.

Skla PanzerGlass koupíte zde

Dnes nejčtenější

.