Zavřít reklamu

Jak jistě dobře víte, v řadě Galaxy S24 debutovala sada funkcí umělé inteligence Galaxy AI, která zahrnuje mimo jiné funkci živého překladu. Nyní Samsung oznámil, že tato funkce bude v příštích měsících ještě užitečnější.

Samsung oznámil, že funkce živého překladu, která debutovala v telefonech řady Galaxy S24 v rámci sady Galaxy AI, se brzy rozšíří na aplikace třetích stran. Právě nyní je tato funkce kompatibilní pouze se základní aplikací Volání na telefonech a tabletech Galaxy. I když korejský obr výslovně nezmínil aplikace třetích stran, které budou s funkcí živého překladu kompatibilní, je pravděpodobné, že to budou všechny globálně populární aplikace pro volání, jako je WhatsApp, Telegram, Messenger, Google Meet nebo Viber.

Funkce živého překladu překládá váš hlas do preferovaného jazyka osoby na druhé straně hovoru. Zároveň překládá hlas druhé osoby do jazyka, který preferujete. Živý přepis tohoto obousměrného překladu se zobrazí na obrazovce vašeho telefonu.

Samsung ve své tiskové zprávě také uvedl, že tuto funkci mu pomohla vytvořit jeho výzkumná a vývojová centra v Polsku, Indii, Číně a Vietnamu. Jeho zaměstnanci, kteří pracují v různých zemích a mluví různými jazyky, mu prý pomohli porozumět nuancím v místních jazycích a přízvucích. Dodal, že v budoucnu zpřístupní více funkcí Galaxy AI napříč různými kategoriemi produktů.

Samsungy s Galaxy AI koupíte zde

Dnes nejčtenější

.