Zavřít reklamu

Barvy zla: Červená

V polském Trojměstí se na pláži najde mrtvola mladé holky. Státní zástupce spojí síly s matkou oběti, aby odhalili pachatele, ale nebude to jenom tak.

Matka v trapu

Přetížená pracující matka si chce udělat v životě pořádek. Opustí proto na čas rodinu a pronajme si pokoj od taxikářky, kterou právě potkala.

Godzilla Minus One

Japonský stíhací pilot je po druhé světové válce psychicky na dně. Pustí se ale do boje proti obrovské příšeře, která po ozáření děsivě zmutovala.

Atlas

Geniální specialistka na boj proti teroru nedůvěřuje umělé inteligenci, ani co se za nehet vejde. Při zoufalém honu na zlotřilého robota ale možná změní názor.

Ocelová pěst

Bývalý boxer se snaží uživit jako promotér, ale do života mu nečekaně vpadne syn, kterého dlouho neviděl. Právě s ním pak zkusí udělat z hromady šrotu boxerského mistra.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

Časy se mění a náladový mamut Manny, ukecaný lenochod Sid i mazaný šavlozubý tygr Diego si na to budou muset zvyknout.

Doba ledová: Mamutí drcnutí

Tlupa řeší nadpozemskou šlamastyku, do které ji dostala Scratova zběsilá snaha zahrabat žalud. Hrozba z vesmíru, která se řítí k Zemi, ale může skončit katastrofou.

Bionic

V dystopické budoucnosti převrátí robotické protézy svět sportu naruby. Dvě soutěživé sestry se utkají ve skoku dalekém, ale vzájemná rivalita je svede na scestí.

Bez kalhot: Poslední tanec

Mike dluží, kam se podívá. Kývne proto na nabídku jedné bohaté dámy, aby svým slavným tancem nahoře bez trochu okořenil její nezáživné představení v Londýně.

Ofélie

Příběh slavného dánského prince Hamleta očima dvorní dámy Ofélie, která se do něho tajně zamiluje. V paláci ale právě zuří boj o moc a nikdo tam nemá nic jisté.

Dnes nejčtenější

.