Zavřít reklamu

Máme tady nový měsíc a můžeme s jistotou říci, že červen bude skutečně nabitý premiérami seriálů nebo alespoň novými řadami těch velice oblíbených. Dojde na nové Star Wars, těšit se můžeme na pokračování Rodu Draka nebo čtvrtou řadu The Boys.

Star Wars: Akolytka – Disney+, premiéra 4. června

V seriálu Akolytka se při vyšetřování šokujícího zločinu postaví uznávaný mistr Jedi (Lee Jung-jae) proti nebezpečné bojovnici z minulosti (Amandla Stenberg). Jak se objevují další stopy, vydávají se po temné stezce, kde zlověstné síly odhalují, že vše není tak, jak se na první pohled zdá.

Nedostatek důkazů – Apple TV+, premiéra 12. června

Příšerná vražda otřese základy chicagské prokuratury. Ze zločinu je totiž podezřelý někdo z jejích řad, kdo nyní musí bojovat za udržení vlastní rodiny pohromadě. V hlavní roli zde uvidíme Jakea Gyllenhaala.

The Boys (Banda) – Prime Video, premiéra 4. řady 13. června

Seriál The Boys, adaptován z komiksové předlohy stejného názvu a vytvořen hercem a režisérem Sethem Rogenem, je zasazen do alternativního vesmíru, kde jednotlivci obdaření supermocí jsou uznáváni širokou veřejností jako superhrdinové.

Rod Draka – Max, premiéra 2. řady 16. června

Seriál, odehrávající se 200 let před událostmi Hry o trůny, zachycuje Targaryeny vládnoucí Sedmi královstvím, ale také vlastní rod na pokraji občanské války. Ještě před narozením syna šokuje král Viserys celou říši prohlášením, že jeho dcera Rhaenyra se stane nástupcem trůnu. Jakmile se narodí zdravý syn, události rychle naberou nový směr a mnozí spřádají plány, které by princezně znemožnily usednout na Železný trůn. S intrikami na obou stranách a říší na hraně zániku zažijete vzestup a pád Rodu Draka.

Rodinná aféra – Netflix, premiéra 28. června

Nečekaný románek má komické následky pro mladou ženu, její matku a šéfa, kteří se potýkají s komplikacemi lásky, sexu a identity. V této romantické komedii se v hlavních rolích představí Joey King, Nicole Kidman, Zac Efron a Kathy Bates.

Dnes nejčtenější

.