Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Máte doma Xbox a rádi byste z něj získali maximum? Chcete si vyzkoušet různé hry a hrát online? Pak je pro vás Xbox Game Pass Core jako stvořený! Tento nový model členství navazuje na oblíbený Xbox Live Gold. Přináší však různé inovace, s kterým bude hraní na Xboxu ještě lepší. Přinášíme vám přehled všech výhod, variant členství a samozřejmě ceny, abyste si mohli vybrat variantu předplatného, která bude pro vás nejlepší.

game-pass-core-herni-kupony

Co Xbox Game Pass Core nabízí?

  • Více než 25 exkluzivních her: S předplatným Xbox Game Pass Core si budete moci vychutnat širokou škálu her z různých žánrů, včetně titulů jako Forza Horizon 4, Halo 5: Guardians, Grounded nebo také populární videohru Among Us.
  • Online hraní: Připojte se k vašim přátelům a ostatním hráčům z celého světa a užívejte si společné zážitky ve vybraných hrách.
  • Exkluzivní slevy až 75 %: Díky předplatnému Xbox Game Pass Core můžete využívat speciálních nabídek a ušetřit při nákupu her a doplňků.
  • Free Play Days: Pravidelně dostávejte možnost vyzkoušet nové hry zdarma a získejte přístup k exkluzivním akcím a slevám.

Varianty členství a ceny:

Kupony Xbox Game Pass Core lze zakoupit ve třech variantách:

  • jako kupon na 3 měsíce, který stojí 439 Kč
  • kupon na 6 měsíců v ceně 699 Kč
  • herní kupon na 12 měsíců za 1 379 Kč

Jak získat Xbox Game Pass Core?

Pokud jste již byli předplatiteli Xbox Live Gold, nemusíte se ničeho obávat. Vaše členství bylo automaticky upgradováno na Xbox Game Pass Core, čímž jste získali přístup ke všem novým výhodám a exkluzivním hrám.

Pokud však Xbox Game Pass Core ještě nemáte, stačí navštívit portál Herní kupony, kde můžete svůj kupon zakoupit.

Výhody nákupu na Herních kuponech

Herní kupony jsou skvělou platformou na nákup kuponů do videoher zejména pro české hráče. Jejich kupony jsou totiž přizpůsobeny pro české účty. S kupony si můžete pořídit různá předplatná, speciální obsah do her, nebo si například dobít paysafecard. Jakýkoliv nákup je na stránkách možno provést extrémně rychle, a to díky tomu, že se k jeho dokončení nemusíte registrovat. Odpadá vám tedy starost s zdlouhavým vyplňováním registračních údajů. 

Kupon u vás bude za chviličku od zaplacení – Herní kupony jej zasílají v digitální podobě na e-mail okamžitě po připsání platby. Pokud si chcete zakoupit fyzický tištěný dárkový voucher, i to je na Herních kuponech možné. Přijde k vám už zhruba za 2-3 dny a můžete si jej nechat doručit nejen Českou poštou, ale klidně třeba také i Zásilkovnou.

Zákazníky jistě také potěší to, že na Herních kuponech mohou za své nákupy platit také velmi flexibilně. Můžete platit nejen platební kartou, ale i převodem, hotově na terminálech Sazky, nebo dokonce i mobilem. To zajišťuje maximální pohodlí. 

Každý kupon navíc přichází i s konkrétním manuálem a radami, jak jej uplatnit. Pokud si i přesto nebudete jisti tím, jak jej použít, můžete využít možnosti vše zkonzultovat s česky hovořící zákaznickou podporou. 

Xbox Game Pass Core je dokonalou volbou pro všechny hráče, kteří chtějí mít nekonečný přístup k široké škále her za dostupné ceny. A s nákupem na portálu Herní kupony můžete mít předplatné okamžitě. Neotálejte a připojte se k milionům hráčů, kteří již užívají výhody Xbox Game Pass Core!

Dnes nejčtenější

.