Zavřít reklamu

Toužíte po komfortním a bezstarostném bydlení? Pak je pro vás ideální chytrý zámek Welock, s nímž se otevírání dveří stane hračkou! Zapomeňte na hledání klíčů a užijte si bezklíčové odemykání pomocí chytrého telefonu, otisku prstu nebo PIN kódu.

Odemkněte dveře pouhým dotekem telefonu, otiskem prstu nebo zadáním PIN kódu. Už žádné ztrácení klíčů a stresující hledání v batohu. Mějte jistotu, že váš domov je vždy bezpečně uzamčený. Chytré zámky Welock se automaticky zamknou po zavření dveří, takže se nemusíte obávat, že byste je omylem nechali odemčené. Sledujte, kdo a kdy vstupoval do vašeho domova. Historie přístupů vám poskytne přehled a pomůže vám zajistit maximální bezpečnost. Propojte chytrý zámek Welock s vašimi chytrými zařízeními a vytvořte si komplexní systém zabezpečení. Ovládejte dveře na dálku, aktivujte alarmy při nečekaném vniknutí nebo nechte se upozornit na návštěvu.

Funkce chytrých zámků Welock

Už nikdy nebudete muset hledat klíče. Odemkněte dveře dotykem prstu, PIN kódem, RFID kartou nebo pohodlně přes mobilní aplikaci. Automatické zamykání po zavření dveří vám zajistí klid, že jste nezapomněli zamknout. Sledujte, kdo a kdy váš zámek odemkl, a mějte tak vždy přehled o aktivitách ve vašem domě. Propojte chytrý zámek Welock s dalšími chytrými zařízeními a vytvořte si integrovaný systém pro maximální komfort a bezpečnost.

Welock nabízí široký výběr chytrých zámků pro různé potřeby a rozpočty:

Welock Touch41

Tento model nabízí odemykání otiskem prstu, RFID kartou nebo mobilní aplikací. Pamatuje si až 100 otisků prstů (z toho 3 s administrátorskými právy) a podporuje až 20 RFID karet. Snadno se instaluje bez vrtání a díky elegantnímu minimalistickému designu je ideální pro moderní domácnosti. OLED displej zobrazuje stav baterie, nastavení a upozornění. Baterie vydrží 8-10 měsíců a zámek je chráněn proti elektrostatickému výboji a má voděodolnost IP65. Po zadání kódu VD50  získáte Welock Touch41 za 139 eur.

Zámek Welock Touch41 zakoupíte zde.

Welock SECBN51

Tento zámek je vhodný pro dveře s tloušťkou 30-70 mm (včetně prodlužovací části pro silnější dveře). Má elegantní design z nerezové oceli a zinkové slitiny a vydrží až 10 milionů uzavření. Bezpečnostní prvky zahrnují ochranu proti elektrostatickému výboji a voděodolnost IP54. Po zadání kódu VD50 získáte zámek za 139 eur.

Zámek Welock SECBN51 zakoupíte zde.

Welock Smart Lock Password PCB41

Ideální pro domácnosti, Airbnb i pronájmy. Umožňuje vytváření dočasných hesel a má paměť pro 10 kódů (1 hlavní a 9 uživatelských), což poskytuje flexibilní řešení pro různé potřeby. Snadná instalace bez vrtání a aplikace pro iOS a Android umožňují ovládání zámku, správu uživatelů a sledování historie odemykání. Baterie vydrží až 1 rok. Tento zámek získáte po zadání kódu VD30 za 119 eur.

Zámek Welock PCB41 zakoupíte zde.

 

Výběr chytrého zámku Welock

Při rozhodování o koupi chytrého zámku značky Welock je klíčové vzít v úvahu vaše specifické potřeby a přání. Zvažte, jaký typ odemykání vám nejlépe vyhovuje, kolik uživatelů bude zámek využívat a jaké možnosti integrace s chytrou domácností požadujete. Chytré zámky Welock nabízejí moderní a inovativní řešení pro zabezpečení vašeho domova, disponují mnoha funkcemi a výhodami, které vám zpříjemní život a zjednoduší přístup do vašeho bydlení.

 

Dnes nejčtenější

.