Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Společnost Godeal24 se již čtyři roky zabývá prodejem licencí k softwaru MS. Godeal24 slaví tento milník speciálním výprodejem, který vám umožní zakoupit klíče MS za zvýhodněné ceny prostřednictvím výprodeje ke čtvrtému výročí Godeal24. Podívejme se na největší nabídky klíčů MS. Klíč MS Office 2021 Pro již od 17,25 € za počítač! Historicky levný softwarový klíč existuje pouze dnes! Microsoft Office 2021 Professional Plus je doživotní licence s okamžitým doručením a stažením. Umožňuje využívat nejoblíbenější aplikace společnosti Microsoft, včetně aplikací Word, Excel, PowerPoint, Teams a dalších. Pokud si chcete koupit pouze jeden klíč pro jeden počítač, pak musíte zaplatit 27,25 €, abyste získali doživotní klíč Office 2021 Pro! Je zřejmé, že nákup společně s rodinou nebo přáteli je cenově nejvýhodnější! Godeal24 prodává také Office 2019 Pro za 19,99 € a Windows 11 Pro za 13,25 €. Tyto nabídky bývají rychle rozprodány, takže v případě zájmu neotálejte.

Skvělé slevy na Office jsou tu

Nenechte si ujít šanci získat Windows 11 Pro a další OS supervýhodně!

Získejte svůj cenově zvýhodněný balíček ještě dnes! (slevový kód „SGO62„)

50% slevy na další Windows softwary! (slevový kód “ SGO50„)

Parádní množstevní slevy přesně pro vás!

Další užitečné softwary v akci:

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Dnes nejčtenější

.