Zavřít reklamu

Duna: Část druhá je podle ČSFD 40. nejlepší film a zároveň 317. nejoblíbenější. Po únorovém uvedení snímku do kin přišel na DVD a Blu-ray 29. května, nyní jej můžete vidět i ve streamu, a to nejen v rámci koupě nebo vypůjčení. Vděčíme za to nové platformě Max. 

Nejedná se tedy o 100% novinku, protože Max vznikl primárně z HBO Max. Obsahuje vše, co původní služba (seriály i filmy od Warner Bros. animáky z Cartoon Network a superhrdiny od DC), ale také mnohé nové, jako třeba živé sportovní přenosy, kdy plánuje uvést i letošní Olympijské hry v Paříži a obsah z oblíbených televizních kanálů, jako jsou Discovery, TLC nebo HGTV. Nicméně to hlavní je právě premiéra druhé (nové) Duny. Dlouho dopředu se přitom v tuzemském žebříčku po mnoho týdnů na předních příčkách držel i první díl. 

Max ale nemá zkušební dobu, takže si hned v úvodu musíte vybrat své předplatné. Standard vás vyjde na 219 Kč a poskytuje sledování na 2 zařízení zároveň, video v kvalitě Full HD a off-line si můžete uložit 30 položek. Premium vás vyjde na 299 Kč, sledovat můžete na čtyřech zařízeních současně, kvalita je už 4K UHD s Dolby Atmos a uložit lze na 100 položek. V obou případech služba promuje letošní olympiádu. Pokud sáhnete po ročním předplatném, dosáhnete na 16% slevu, kdy zaplatíte 2 190 nebo 2 990 Kč. 

Pokud samozřejmě ale chcete vidět jen onu Dunu, můžete si službu předplatit jen na měsíc, po který můžete vidět ještě spoustu dalšího obsahu. Hodí se ale dodat, že vysílání programů a přímé přenosy obsahují reklamy. Obsah na vyžádání také může obsahovat sponzoring. Více se dozvíte zde.

Max v Google Play

Dnes nejčtenější

.