Zavřít reklamu

Netflix, Amazon Prime Video, HBO Max, Disney+, Apple TV+, SkyShowtime – v České republice už máme poměrně bohatý výběr streamovacích platforem, mezi které můžeme řadit i voyo, iVysílání nebo Prima+. Server JustWatch vytvořil pro ČR aktuální žebříčky TOP 10 filmů a seriálů, které byly ve VOD službách těmi nejsledovanějšími během uplynulého týdne.

Oppenheimer na SkyShowtime bere zase zlato, kdybychom si ale mohli vsadit, na dlouhou dobu to bude naposledy. Zítra se totiž mění HBO Max jen na Max a vytáhne největší kalibr poslední doby, a to snímek Duna: Část druhá, která se jistě na dlouhé týdny posadí na vrchol žebříčku streamovaných filmů a to určitě nejen v tuzemsku. První Duna HBO Max je totiž pořád na neskutečně krásném čtvrtém místě. Nicméně druhá příčka náleží snímku Třináct životů, který lze také aktuálně vidět právě na HBO Max. Třetí je Kde zpívají raci a tím trochu napravená reputace Netflixu z minulého týdne.

V seriálech se to ale pak největší platformě v ČR povedlo na jedničku, a to doslova, protože pozici nejvyšší obsadil seriál Bridgertonovi. Druhý je pak Malý Sheldon, který je nicméně k vidění nejen na Netflixu, ale i HBO Max nebo Prime Video. Na třetí příčku spadnul hit poslední doby, tedy postapo Fallout z Prime Video. Temná hmota Apple TV+ se však pořád překvapivě drží, kdy jí za minulý týden, tedy od 13. do 19. května, což také bylo sledované období pro tvorbu tohoto žebříčku, patří 4. pozice.

Dnes nejčtenější

.