Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jedinečná příležitost pořídit nejlepší vlajkovku Samsungu se slevou 9 tisíc. To je Galaxy S24 Ultra za pouhých 29 490 Kč, který má pouze do nedělní půlnoci v nabídce Mobil Pohotovost. Jedná se o nejvýhodnější nabídku na trhu. A kromě nejnižší ceny získáte k telefonu i ten nejlepší dárek – záruku prodlouženou na 3 roky zdarma.

1520_794_Samsung_Galaxy_S24_Ultra_camera

Galaxy S24 Ultra nebyl ještě nikdy výhodnější než právě teď. Vlajkový Samsung pořídíte už za 29 490 Kč, běžně přitom stojí 38 490 Kč. Navíc jde o větší 512GB variantu, která tak momentálně vychází ještě levněji než model s 256GB úložištěm. V Mobil Pohotovosti totiž nejlepší telefon Samsungu zlevnili o solidních 6 tisíc a ještě na něj nabízí bonus tři tisíce korun. Nabídka platí jen do nedělní půlnoci.

Ať už se zaměříme na špičkový 200Mpx foťák, nejkvalitnější AMOLED displej na trhu nebo třeba nejvýkonnější procesor, je Galaxy S24 Ultra bezesporu jeden z nejlepších smartphonů současnosti. A obrovskou výhodou je i Galaxy AI – funkce umělé inteligence, které umožní například simultánní překlad hovorů z cizího jazyka nebo velmi užitečnou funkci Circle to Search.

Dnes nejčtenější

.