Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Godeal24 slaví čtvrté výročí s vynikajícím výprodejem, který nabízí speciální ceny licencí MS prostřednictvím Godeal24’s 4th Anniversary Sale. V rámci výprodeje, který probíhá od 19. do 26. května, byly představeny také balíčky s více klíči. Pojďme si prohlédnout hlavní nabídky klíčů MS. Získejte doživotní licenci MS Office Professional 2021 za pouhých 27,25 €, zatímco původní cena je 439,99 €. Godeal24 vám ušetří více než 90 %. Pro firmu nebo rodinu je mnohem vhodnější klíč Office 2021 Pro pro 5 počítačů, který nabízí Office 2021 Professional za pouhých 17,25 € na počítač! Výkonný Office 2021 potřebuje ke své roli podporu operačního systému Windows! Pokud stále používáte starší verzi OS, využijte této nabídky a kupte si nejnovější Windows 11 Pro od šíleně nízkých 13,25 €. Pokud jste uvažovali o pořízení doživotní sady a OS Windows, je to skvělý způsob, jak si udržet více peněz v kapse. Časově omezená nabídka za chvíli skončí! Tým zákaznického servisu 7/24 vám nabídne bezplatnou pomoc, když se setkáte s problémy!

Nakopněte svou produktivitu!

Skvělé slevy na Windows 11 Pro je tu!

Získejte svůj cenově zvýhodněný balíček ještě dnes! (slevový kód „SGO62„)

Užijte si množstevní slevy ještě dnes!

50% slevy na Windows a Office! (slevový kód “ „SGO50„)

Další super softwarové nástroje ve slevě:

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Dnes nejčtenější

.