Zavřít reklamu

Nedávno se v digitálních kuloárech objevila informace, že příští hodinkovou řadu Samsungu Galaxy Watch7 bude pohánět čipset s názvem Exynos W1000 (dříve se spekulovalo o názvu Exynos W940). Nyní tu máme nový únik, který potvrzuje, že hodinky bude skutečně pohánět Exynos W1000, a přihodil několik detailů. Kromě toho se objevily nové podrobnosti o odlehčeném modelu Galaxy Watch FE.

Nová zpráva webu The Korean Economic Daily potvrdila, že příští hodinková řada Samsungu Galaxy Watch7 bude používat čipovou sadu s názvem Exynos W1000. Ta má být vyráběna nejnovějším 3nm procesem společnosti Samsung Foundry (SF3), díky čemuž má být meziročně o 20 % energeticky úspornější. Web kromě toho potvrdil, že řada Galaxy Watch7 bude představena 10. července v rámci příští akce Galaxy Unpacked.

V poslední době se také spekulovalo o tom, že Samsung pracuje na cenově dostupných hodinkách s názvem Galaxy Watch FE. To nyní potvrdil web Android Headlines a dodal několik detailů. Hodinky prý budou sdílet stejný hardware s modelem Galaxy Watch4 a budou dostupné ve dvou variantách – LTE a Wi-Fi. Druhou zmíněnou variantu prý korejský obr v současnosti testuje na evropském, tureckém a korejském trhu se softwarovými verzemi R861XXU0AXE5 a R8610XM0AXE5.

V tuto chvíli není jisté, že Galaxy Watch FE budou představeny spolu s řadou Galaxy Watch7. Samsung má totiž ve zvyku své produkty s přídomkem FE představovat koncem roku. Ať tak či onak, dočkat bychom se jich měli ještě letos.

Dnes nejčtenější

.