Zavřít reklamu

Před několika dny Google vydal novou betaverzi Androidu 15 a zdá se, že Samsung na to zareagoval a zahájil vývoj betaverze nadstavby One UI 7.0, postavené právě na příští verzi Androidu, pro řadu Galaxy S24. Jde o první náznak toho, že korejský obr připravuje beta program One UI 7.0 pro své aktuální špičkové smartphony.

Jak informoval web SamMobile, Samsung zahájil interní vývoj nadstavby One UI 7.0 pro řadu Galaxy S24. Na jeho serverech se objevil nový firmware, který společnost interně testuje na modelu S24 Ultra. Firmware nese označení S928BXXU2BXE2, a pokud jste si všimli, čtvrté písmeno zprava se změnilo z A (v aktuální firmwarové verzi S928BXXU1AXCB) na B, což se děje pouze u hlavních verzí One UI.

Nový firmware pro Galaxy S24 Ultra se objevil v evropském regionu (EUX) a je možné, že brzy se začne objevovat na serverech Samsungu v dalších regionech. Vývoj One UI 7.0 může také brzy začít pro modely Galaxy S24 a S24+ a další špičková zařízení Galaxy.

V tuto chvíli není jasné, kdy Samsung beta program One UI 7.0 otevře, podle neoficiálních informací z minulých měsíců to však bude někdy v červenci nebo srpnu. Aktualizaci s ostrou verzi One UI 7.0 by pak měl začít vydávat na podzim.

Samsungy s Galaxy AI koupíte zde

Dnes nejčtenější

.