Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Věděli jste, že každý druhý telefon z deseti dodaných po celém světě je značky Samsung? To svědčí o popularitě tohoto jihokorejského nadnárodního výrobního konglomerátu. Možná vás zajímá, jak sledovat telefon Samsung, pokud jej používáte. No, právě o tom si povíme v tomto článku. Takže je tu možnost vyzkoušet špionážní aplikace pro iPhone a Android.

Kdo může sledovat telefon Samsung?

Ptáte se, kdo kromě vás může zjistit polohu telefonu Samsung? Pojďme to zjistit.

 • Poskytovatelé mobilních sítí: Poskytovatelé mobilních sítí mohou sledovat telefon Samsung tak, že využívají věže mobilních sítí k určení polohy telefonu. Tato schopnost je součástí jejich správy sítě a poskytování služeb, což jim umožňuje nabízet sledování polohy v nouzových situacích, kdy je přesná poloha nezbytná.
 • Google: Společnost Google může rovněž zjistit polohu telefonu Samsung prostřednictvím funkce Najít mé zařízení. Samozřejmě využívá GPS a internetové připojení telefonu. Tato služba pomáhá uživatelům lokalizovat jejich ztracené nebo odcizené zařízení. Vzhledem k tomu, že většina zařízení Samsung běží na systému Android, je přístup společnosti Google zabudován v operačním systému.
 • Aplikace třetích stran pro sledování: Aplikace třetích stran, jako je Scannero.io, nabízejí služby sledování telefonu pro zařízení Samsung. Nejčastěji poskytují podrobnější funkce sledování než nativní řešení. Tyto aplikace samozřejmě vyžadují povolení uživatele k přístupu k údajům o poloze telefonu. V tomto příspěvku vám vysvětlíme, jak na to, takže pokračujte ve čtení.

Nejlepší metody sledování telefonu Samsung

Nyní, když už víte, kdo dokáže zjistit polohu telefonu Samsung, je na čase, abychom vás dostali do obrazu. Obecně se můžete spolehnout na tři metody, jak se naučit sledovat telefon Samsung. Pojďme je prozkoumat podrobněji.

Aplikace třetích stran pro sledování

Pokud jde o aplikace třetích stran pro sledování telefonu Samsung, jednou z nejlepších možností je Scannero.io. Nabízí přímočarou metodu sledování, při které potřebujete pouze telefonní číslo.

Začínáte návštěvou webové stránky Scannero.io, kde zadáte telefonní číslo. Chcete-li například sledovat zařízení svého dítěte, zadáte jeho telefonní číslo. Systém poté odešle textovou zprávu s odkazem na sledování na cílový telefon. Jakmile tento odkaz otevřete, poloha telefonu je sdílena a můžete si ji prohlédnout na mapě. Je to zdaleka nejjednodušší způsob, jak zjistit polohu telefonu Samsung.

Vyhledávání Samsung SmartThings

Věděli jste o této funkci, kterou máte přímo pod nosem? Řeč není o ničem jiném než o funkci Samsung SmartThings Find. Tato výkonná funkce vám pomůže bez námahy lokalizovat vaše zařízení Samsung, včetně telefonů, tabletů, sluchátek a dokonce i chytrých hodinek.

Ve své podstatě funkce využívá technologie Bluetooth Low Energy (BLE) a ultraširokopásmové vysílání (UWB) pro přesné sledování polohy. K funkci SmartThings Find můžete přistupovat prostřednictvím aplikace SmartThings v zařízení Samsung. Po jejím zapnutí se na mapě zobrazí poslední známá poloha vašeho zařízení. Pomocí funkce Ring můžete také sdílet polohu, přijímat oznámení a lokalizovat ji.

Vyhledání zařízení Google

A konečně, funkce Google Find My Device je užitečným nástrojem pro uživatele smartphonů Samsung. Po nastavení této funkce můžete po přihlášení k účtu Google rychle najít polohu telefonu Samsung z webového prohlížeče nebo jiného zařízení.

Zobrazí polohu telefonu na mapě a umožní vám přehrát zvuk, zamknout obrazovku nebo dokonce na dálku vymazat jeho data!

Další tipy pro úspěšné sledování

Kromě využívání sledovacích služeb a aplikací existuje několik tipů, jak zvýšit účinnost sledování telefonu:

 • Optimalizujte nastavení baterie, abyste zajistili delší schopnost sledování.
 • Zajistěte, aby zařízení mělo stabilní připojení k internetu pro přesné aktualizace polohy.
 • Seznamte se s různými dostupnými funkcemi sledování, abyste maximalizovali jejich užitečnost.

Co mám udělat pro zjištění polohy telefonu Samsung v případě jeho ztráty nebo odcizení?

Pokud se váš telefon Samsung ztratí, nepropadejte panice. Můžete hned udělat několik věcí, abyste ztrátu zmírnili:

Za prvé, zkuste použít aplikaci Najít můj mobilní telefon od společnosti Samsung nebo Najít mé zařízení od společnosti Google k jeho nalezení. Oba nástroje mohou sledovat polohu telefonu a nabízejí možnosti, jako je jeho uzamčení nebo přehrání zvuku.

Pokud to nepomůže, obraťte se na mobilního operátora a nahlaste ztrátu telefonu, protože může vypnout vaše služby, aby zabránil neoprávněnému použití.

Samozřejmě byste měli podat policejní hlášení, zejména pokud máte podezření na krádež.

Nakonec zvažte možnost vymazání zařízení na dálku, abyste ochránili své osobní údaje, což je zásadní krok, pokud se zdá být obnovení nepravděpodobné.

Je možné sledovat telefon Samsung, pokud je vypnutý?

Odpověď bohužel zní ne. Aby výše uvedené metody fungovaly, musíte zařízení zapnout.

Závěr

Přestože společnosti Samsung a Google nabízejí skvělé nástroje pro sledování telefonu Samsung, pomocí aplikací třetích stran, jako je Scannero.io, lze často získat nejpodrobnější funkce sledování. Tyto aplikace rozšiřují vaši sadu nástrojů a poskytují vám přesnost a další možnosti zabezpečení, které zajistí, že se váš telefon Samsung nikdy skutečně neztratí.

Často kladené dotazy

Mohu sledovat svůj telefon Samsung, pokud je vypnutý?

 • Ne, funkce sledování závisí na tom, zda je zařízení zapnuté a připojené k internetu.

Je používání sledovacích aplikací třetích stran bezpečné?

 • Ano, renomované sledovací aplikace třetích stran upřednostňují soukromí a bezpečnost uživatele.

Mohu sledovat telefon Samsung někoho jiného bez jeho vědomí?

 • Ne, sledování cizího zařízení bez jeho souhlasu může být nezákonné a neetické.

Bude sledování mého telefonu Samsung vybíjet jeho baterii?

 • Funkce sledování mají obvykle minimální dopad na výdrž baterie, zejména pokud jsou optimalizovány pro efektivitu.

Mohu sledovat svůj telefon Samsung, pokud byl obnoven do továrního nastavení?

 • Ne, obnovení továrního nastavení zařízení odstraní veškerý sledovací software a data.

Dnes nejčtenější

.