Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Největší Xiaomi slevy v roce brzy končí. Už jen 5 dní můžete extrémně ušetřit na nejlevnějších i na těch nejdražších smartphonech a příslušenství, které kdy Xiaomi představilo. Absolutně nejvýhodněji se dá ulovit jeden z nejlepších fotomobilů současnosti – Xiaomi 14 Ultra. Speciálně u Mobil Pohotovosti ho pořídíte až o 8 250 Kč levněji. Slevy končí už v neděli, 28. dubna. 

Xiaomi 14 Ultra je rekordně levné

Kdy jindy pořídit nový Xiaomi smartphone výhodněji než v právě probíhajících slevách. Právě ty zlevnily produkty napříč cenovými kategoriemi, takže si z nabídky vybere opravdu každý. 

Slevy padly na kompletní řadu Xiaomi 14, kdy Xiaomi 14 pořídíte se slevou 5 675 Kč a vlajkovku Xiaomi 14 Ultra až o 8 250 Kč levněji. Snížení cen neunikla ani oblíbená řada Redmi Note 13 nebo hned několik modelů POCO, které jsou známé super poměrem cena/výkon. A aby toho nebylo málo, k vybraným modelům získáte i prodlouženou 3letou záruku zcela zdarma. Kompletní nabídku najdete tady.

Pro uplatnění slevy u telefonů Xiaomi použijte v košíku kód “XFF2024”, u modelů POCO zase “POCO2024”.

Ty největší slevy Xiaomi:

xiaomi_14_ultra (3)

TOP 5 smartphonů do 5 tisíc

Xiaomi myslí i na ty, kteří nechtějí investovat do nového smartphonu vysoké částky. Máme pro vás pár tipů na bezva modely, které jsou teď za velmi lákavé ceny.

Zlevněné jsou fritézy, vysavače i koloběžky

Super slevy padly také na příslušenství. Za top ceny seženete robotické vysavače, chytré hodinky, tablety nebo třeba koloběžky. Kompletní nabídku příslušenství najdete zde.

xiaomi_vacuum_robot

Dnes nejčtenější

.