Zavřít reklamu

Netflix, Amazon Prime Video, HBO Max, Disney+, Apple TV+, SkyShowtime – v České republice už máme poměrně bohatý výběr streamovacích platforem, mezi které můžeme řadit i voyo, iVysílání nebo Prima+. Server JustWatch vytvořil pro ČR aktuální žebříčky TOP 10 filmů a seriálů, které byly ve VOD službách těmi nejsledovanějšími během uplynulého prodlouženého víkendu.

Oppenheimer své vedení mezi filmy neudržel, a pravděpodobně za to může fakt, že je SkyShowtime pořád poměrně malé (u nás mu patří 5 % trhu). I tak tomuto hitu náleží pěkné druhé místo, kdy jej na tom prvním vystřídal druhý nejúspěšnější film letošních Oscarů (tím prvním byl mimochodem právě Oppenheimer). Snímek Chudáčci můžete vidět na Disney+ (které má na tuzemském trhu 10% podíl), avšak jen s titulky. Třetí je Duna HBO Max. Čtvrtý snímek v řadě je český počin Jedeme na teambuilding, který můžete vidět na Netflixu.

U seriálů se na prvních třech pozicích nic nezměnilo. Pořád vede Problém tří těles Netflixu, na paty mu šlape Šógun Disney+ a třetí jsou Gentlemani opět z dílny Netflixu. Velikonoční tematiku tak o prodlouženém víkendu zachraňoval jen dokumentární seriál Bible: Příběh o Mojžíšovi, který je k vidění zase na Netflixu. Sledované období se týkalo termínu od 25. do 31. března.

Dnes nejčtenější

.