Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 25. do 29. března obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně se jedná o Galaxy A52 5G, Galaxy A05s, Galaxy A02s, Galaxy Tab A9+ a Galaxy Tab A7 Lite.

Na telefony Galaxy A52 5G, Galaxy A05s a Galaxy A02s začal Samsung vydávat březnový bezpečnostní patch. U Galaxy A52 5G nese aktualizace firmwarovou verzi A526BXXS6FXC4 a jako první dorazila do Evropy, u Galaxy A05s verzi A057FXXS2BXC3 a jako první se objevila v některých asijských zemích a u Galaxy A02s verzi A025FXXS7CXC1 a jako první „přistála“ opět v některých zemích Asie.

Březnová bezpečnostní aktualizace opravuje téměř 40 zranitelností, z nichž 2 byly označeny za kriticky nebezpečné a 35 za vysoce nebezpečné. Většinu chyb opět opravil Google, Samsung pak dodal 9 oprav pro zařízení Galaxy.

Korejský obr konkrétně opravil například problém s přetečením zásobníku ve službě Bootloader, který umožňoval útočníkům s privilegii spouštět libovolný kód, nebo chybu ve službě AppLock. Některé položky závažnější povahy nebyly zveřejněny, byly však opraveny. Další detaily o březnovém bezpečnostním updatu Samsungu se můžete dozvědět zde.

Pokud jde o tablety Galaxy Tab A9+ a Galaxy Tab A7 Lite, ty začaly dostávat aktualizaci s nadstavbou One UI 6.0. U prvního zmíněného update přichází s firmwarovou verzí X216BXXU1BXA7 a jako první se dostal do zemí Kavkazu, Indonésie a na Filipíny a u druhého s verzí T220XXU6DWLB a jako první byl dostupný v Brazílii. Součástí obou aktualizací je bezpečnostní záplata z prosince 2023.

Kompletní nabídku výprodeje Samsung zařízení naleznete zde

Dnes nejčtenější

.