Zavřít reklamu

Lap Viewer

Lap Viewer je užitečný doplněk pro všechny, kteří chtějí mít přehled nejen o absolvovaných kolech. V přehledném zobrazení ve formátu seznamu vám Lap Viewer dokáže spolehlivě naservírovat řadu důležitých metrik, jako je celkový čas kola, údaje o srdečním tepu, převýšení, spálených kaloriích a spoustu dalšího.

Stažení v IQ Connect

Graphical Heart Rate

Graphical Heart Rate je jednoduché, ale spolehlivé a velice užitečné datové pole pro Garmin hodinky, které dokáže zobrazit údaje o srdeční tepové frekvenci v podobě přehledného grafu. Doplněk Graphical Heart Rate nabízí podporu pro modely Garmin Fenix 5 a novější.

Stažení v Connect IQ

Elevation Gain

Doplněk s názvem Elevation Gain (Elevation Wizard) vám umožní zobrazit si a sledovat celkové převýšení při vašich venkovních sportovních aktivitách, a to i bez barometrického výškoměru. Pomocí inteligentních algoritmů získává údaje o nadmořské výšce z GPS nebo výškoměru vašeho zařízení a zároveň shromažďuje všechna vaše stoupání do praktického datového pole.

Stažení v Connect IQ

Dnešní kroky

Název tohoto doplňku jistě hovoří dost výstižně sám za sebe. Jedná se o užitečné, spolehlivé a přehledné datové pole, které vám na displeji vašich Garmin hodinek zobrazí počet kroků, které jste ušli v daný den. Doplněk je kompatibilní s většinou modelů Garmin hodinek.

Stažení v Connect IQ

One Field

Připadá vám počet a obsah datových polí, které ve výchozím nastavení nabízí vaše hodinky Garmin, jako nedostačující? Vyzkoušejte One Field. One Field je doplněk, který vám použít více polí, než je standardně povoleno ve společnosti Garmin. Je jen na vás, zda si zvolíte indikátor GPS signálu, počítadlo kroků, aktuální procento baterie nebo něco jiného.

2849112d-5e69-42aa-99c8-0bdbaf0494e5

Stažení v Connect IQ

Dnes nejčtenější

.