Zavřít reklamu

File Manager – XFolder

Tento robustní správce souborů umožňuje prohlížet a spravovat soubory na interním i externím úložišti (například na kartě SD nebo USB OTG). Nabízí základní funkce, jako je kopírování, přesouvání, mazání, přejmenování, sdílení a komprese souborů. Můžete přidávat oblíbené položky pro rychlý přístup a chránit citlivá data ve složce Safe chráněné špendlíkem. Správce souborů-XFolder je k dispozici zdarma (s reklamami), případně můžete reklamy odstranit zakoupením za necelé čtyři dolary.

 

 

Stažení v Google Play

File Manager+

File Manager+ umožňuje spravovat soubory pomocí kopírování, přesouvání, mazání, přejmenovávání a přidávání záložek. Můžete vytvářet nové soubory a složky a poté komprimovat a extrahovat podporované formáty, jako jsou ZIP, RAR a TAR. Své soubory můžete sdílet prostřednictvím Bluetooth, e-mailu nebo jiných kompatibilních aplikací v zařízení. Aplikace nabízí také integraci s oblíbenými službami cloudových úložišť, jako jsou Disk Google, Dropbox a OneDrive. Přidat můžete také vzdálená umístění, jako je místní síť, SMB, FTP, SFTP a WebDAV pro přístup napříč zařízeními.

Stažení v Google Play

X-plore File Manager

Tento správce souborů podporovaný reklamou nabízí jedinečné barevné uživatelské rozhraní a dvoupanelové rozvržení pro snadné kopírování a přesouvání souborů. Umožňuje zobrazovat a spravovat soubory lokálně a přistupovat ke vzdáleným souborovým systémům (například LAN nebo FTP) a cloudovým úložištím (Disk Google, Dropbox, Mega.nz a MediaFire). Aplikace nabízí také integrovaný prohlížeč obrázků, podporuje různé formáty archivů a nabízí možnosti, jako je mazání, sdílení, duplikování a přejmenování dlouhým stisknutím.

Stažení v Google Play

Solid Explorer

Solid Explorer je funkcemi nabitý správce souborů, který lze rozšířit pomocí doplňků, zakoupených v obchodě Google Play. Poskytuje snadný přístup k souborům a složkám v zařízení, organizuje soubory a zařazuje je do kolekcí. Soubory lze přesouvat, mazat, sdílet, přejmenovávat, archivovat, přenášet a další. Aplikace je zdarma pouze po dobu 14 dní. Po vypršení zkušební verze podporované reklamou zaplatíte jednorázový poplatek ve výši necelých šesti dolarů, abyste ji mohli dále používat.

Stažení v Google Play

Soubory Google

Tento bezplatný správce souborů má jednoduchý design shodný s ostatními mobilními aplikacemi Google a snadno se používá. Na kartě Procházet se zobrazují poslední soubory, kategorie, sbírky (včetně oblíbených položek a bezpečné složky) a úložiště. Klepnutím na každé úložné zařízení zobrazíte všechny složky a soubory, u kterých máte k dispozici mnoho možností: přesunout, kopírovat, přejmenovat, přidat k oblíbeným, přidat do bezpečné složky, zálohovat na Disk Google, odstranit a otevřít pomocí jiné aplikace. Odstraněné soubory jsou přesunuty do koše na 30 dní, než jsou trvale odstraněny.

Soubory Google

Dnes nejčtenější

.