Zavřít reklamu

Easter Magic

Pokud chcete Velikonoce pojmout především odpočinkově a relaxačně, můžete si na váš telefon stáhnout hru Easter Magic – Match 3 Game. Jedná se o nenáročné posouvání a spojování objektů s velikonoční tematikou ve stylu Candy Crush. Hru si můžete zahrát také v offline režimu.

Stažení v Google Play

sRecepty

Hledáte recept na ten nejlepší mazanec, nádivku nebo jinou velikonoční tradiční pochoutku? Aplikace sRecepty vás rozhodně nenechá na holičkách. Najdete zde celou řadu nejen domácích receptů včetně postupu přípravy a ingrediencí, ale také hodnocení uživatelů nebo zajímavé články ze světa gastronomie.

Stažení v Google Play

In-Počasí

Pokud se přes Velikonoce chystáte vyrazit na výlet nebo na několikadenní dovolenou, určitě vás zajímá, jaké budete mít počasí. V tomto směru vám skvěle poslouží aplikace In-Počasí, která nabízí spolehlivý výhled povětrnostních podmínek na následující hodiny i dny. Kromě toho zde najedete i krátký textový souhrn předpovědi počasí nebo třeba mapu s radarovými snímky.

Stažení v Google Play

Tasty

Pokud byste letos o Velikonocích chtěli vyzkoušet jiné než tradiční české recepty – třeba lákavé dezerty, které znáte ze sociálních sítí – pomůže vám aplikace Tasty. Najdete zde nespočet návodů a postupů pro začátečníky i pokročilé, pokročilé vyhledávání nebo třeba možnost ukládání vašich vlastních receptů.

Stažení v Google Play

Kudy z nudy

Neplánujete o Velikonocích kostel, domácí vyrábění, pletení pomlázky ani pečení mazance, a spíše toužíte po zábavném nebo kulturním vyžití? Seznam zajímavých akcí jak pro vás, tak i pro vaše ratolesti najdete v aplikaci Kudy z nudy, a to i včetně podrobností, mapy a dalších skvělých detailů.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.