Zavřít reklamu

Řada Galaxy S24 debutovala začátkem letošního roku se silným zaměřením na umělou inteligenci. Samsung však nyní tak trochu překvapivě uvedl, že dosud nejoblíbenější funkcí v rámci sady Galaxy AI je ta, která není jeho, ale Googlu – Circle to Search (zakroužkuj a hledej).

Kromě toho, že Samsung tento týden odhalil, že ode dneška se funkce Galaxy AI prostřednictvím aktualizace s nadstavbou One UI 6.1 rozšiřují na vybraná zařízení Galaxy z loňského roku, také odkryl, že nejpopulárnější funkcí Galaxy AI u telefonů Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra je Circle to Search. Ta ovšem nepochází od něj, ale od Googlu.

Funkce Circle to Search způsobila revoluci ve způsobu, jakým uživatelé vyhledávají, a stala se nejrozšířenější funkcí umělé inteligence mezi uživateli řady Galaxy S24. Umožňuje jim rychle se dozvědět více o téměř čemkoli na svých obrazovkách pomocí jednoduchého gesta bez nutnosti přepínat aplikace,“ uvedl korejský obr. A my z naší zkušenosti můžeme potvrdit, že jeho slova o revoluci nejsou nadsazená, tato funkce je skutečně přelomová a hlavně velmi návyková.

To, že je v rámci sady Galaxy AI nejpopulárnější právě funkce Circle to Search, však není velkým překvapením. Jednak je to nejdostupnější funkce v rámci sady, protože další funkce vyžadují používání aplikací a služeb Samsungu, a jednak ji Google již od začátku poměrně silně propagoval (už během představování nových „vlajek“ korejského giganta). Připomeňme, že funkce je kromě řady Galaxy S24 dostupná také na telefonech řad Pixel 7 a 8.

Řadu Galaxy S24 s Galaxy AI koupíte zde

Dnes nejčtenější

.