Zavřít reklamu

Poslední dobou se aktualizace Samsungu stávají více a více nepředvídatelné. Pokud jich vychází málo, protože si myslíme, že má společnost plné ruce s optimalizací Galaxy AI na starší vlajky, vydá pro jednu řadu hned dvě aktualizace v jednom měsíci. Právě to je případ Galaxy S24.

Smartphony Galaxy S24 , Galaxy S24+ a Galaxy S24 Ultra začaly dostávat bezpečnostní záplatu z března 2024 už na začátku tohoto měsíce. Tato zařízení ale nyní dostávají ve stejném měsíci už druhou aktualizaci. Nejde přitom o předčasnou dubnovou aktualizaci s opravou zabezpečení. Aktualizace by měla zlepšovat výkon zařízení a poskytovat lepší a celkově vylepšené uživatelské prostředí. Jak, to samozřejmě Samsung nepíše.

Majitelé modelů řady Galaxy S24 mohou novou aktualizaci identifikovat prostřednictvím následujícího sestavení One UI:

  • Galaxy S24 – S921USQU1AXCB
  • Galaxy S24 Plus – S926USQU1AXCB
  • Galaxy S24 Ultra – S928USQU1AXCB

Aktualizace se v současné době vydává na modely u síťového operátora Verizon v USA, jak to bude s celosvětovou distribucí je otázkou. Nicméně už i víme, že v Kanadě mají nové vlajkové modely Samsungu obdržet dubnovou aktualizaci ještě tento týden. Ta má řešit zejména chyby ve fotoaparátu, jako je třeba problematické vyvážení bílé. Je-li pro vaše zařízení aktualizace k dispozici samozřejmě zjistíte klasickou cestou, tedy přes Nastavení -> Aktualizace softwaru.

Dnes nejčtenější

.