Zavřít reklamu

Nejnovější vlajková řada Samsungu Galaxy S24 se chlubí řadou fotografických funkcí využívajících umělou inteligenci. Jednou z těch, které korejský obr při představení řady silně propagoval, byly generativní úpravy fotek. Tato funkce umožňuje mimo jiné přesouvat předměty, měnit jejich velikost, nebo je rovnou odstraňovat a prázdná místa po nich vyplňovat.

Jednou z fotografických funkcí Galaxy S24 využívajících AI, která při představování řady Galaxy S24 tak trochu zapadla, je odstraňování odrazů. Jedná se o velmi užitečnou vychytávku, která dokáže rychle a snadno vyčistit fotografie od odrazů (vzniklých např. při fotografování přes okno). Pokud máte jeden z telefonů řady a chcete se odrazů ve fotkách zbavit, čtěte dál.

Jak se na Galaxy S24 zbavit odrazů ve fotkách

  • Otevřete Galerii.
  • Vyberte fotografii, kterou chcete od odrazů vyčistit.
  • Přejeďte po ní směrem nahoru.
  • Klepněte na možnost Smazat odrazy.
  • Nechte chvíli působit kouzlo AI, a pokud jste s výsledkem spokojeni, klepněte na „Uložit“ (upravený snímek můžete také uložit jako kopii).

Podle našich zkušeností funguje tento nástroj skvěle. A skvělé je také to, že takto můžete opravit i fotografie pořízené v době, kdy jste tento nástroj k dispozici ještě vůbec neměli.

Řadu Galaxy S24 s funkcemi Galaxy AI koupíte nejvýhodněji zde

Dnes nejčtenější

.