Zavřít reklamu

Satellites Watch Face

Satellites Watch Face je ciferník, který nepochybně potěší všechny milovníky vesmíru. Jedná se o analogový ciferník, na kterém si můžete nechat zobrazit vám zvolenou planetu i s jejími satelity. V nastavení si můžete zvolit, jaké zobrazení si přejete vidět na displeji vašich hodinek.

Stažení v Google Play

Black and Blue

Pokud se považujete spíše za milovníky minimalismu a jednoduchosti, ale zároveň se nechcete nechat ochudit o vesmírnou tematiku, určitě se vám zalíbí ciferník s názvem Black and Blue. Tento ciferník nabízí jednoduché, ale elegantní zobrazení aktuálního času, data a měsíce.

Black and Blue

Stažení v Google Play

Stardust Watch Face

Stardust Watch Face je jednoduchý, skvěle vypadající ciferník se zobrazením uklidňující pohledu na noční lesní krajinu s měsícem, hvězdami a kometami na obloze. Kometa představuje vteřinovou ručičku zatímco ve spodní části displeje hodinek se nachází přizpůsobitelná komplikace.

Stažení v Google Play

NASA Digital Watch Face

NASA Digital Watch Face představuje kvalitní a nápaditou kombinaci klasického a digitálního moderního designu ciferníku pro chytré hodinky. Nabízí bohaté možnosti přizpůsobení, lákavou NASA a vesmírnou tematiku a řadu možností, co se týče nastavení zobrazovaných informací.

 

Stažení v Google Play

SamWatch Star Story

Posledním ciferníkem pro milovníky astronomie v naší dnešní nabídce je SamWatch Star Story. V přidružené aplikaci na vašem chytrém mobilním telefonu si můžete nastavit nejrůznější ciferníky, přizpůsobit si jejich vzhled a také si přizpůsobit to, jaké informace, obrázky a doplňky se na nich budou zobrazovat. Na výběr máte z pestré nabídky všech možných prvků.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.