Zavřít reklamu

Flight Watcher

Patříte k těm, kteří potřebují mít neustálý přehled o tom, co se odehrává v letovém prostoru nad jejich hlavou? Pak jistě oceníte aplikaci Flight Watcher, která vám umožní sledovat na displeji vašich Garmin hodinek užitečné informace o vámi zvolených okolních letech.

Stažení v Connect IQ

Pomodoro

Pomodoro technika je užitečná pomůcka, díky které můžete dosáhnout vyšší efektivity a produktivity při práci i při studiu, aniž byste byli ochuzeni o drahocenný odpočinek. Aplikace Pomodoro vám umožní nastavit, sledovat a přizpůsobit časové bloky, určené pro maximální soustředění, s pevně danými přestávkami.

Stažení v Connect IQ

Sleep as Android

Parádní aplikaci Sleep as Android od Petra Nálevky můžete používat i na svých Garmin hodinkách. Aplikace vám umožní sledovat spánek (odesílání údajů o pohybu a srdečním tepu do aplikace Sleep as Android) a podporuje vibrace při alarmech, upozornění proti chrápání a lucidní snění. Je zapotřebí mít na smartphonu nainstalovanou doprovodnou aplikaci.

Stažení v Google Play

UV Index

UV-Index je jednoduchý a přesný widget, který zobrazuje aktuální UV-Index a jeho denní maximum pro libovolné místo. Widget využívá souřadnice GPS a UV-Index získává pomocí webové služby poskytované projektem OpenUV.

Stažení v Google Play

Meditate

Název aplikace Meditate nepochybně jistě dost výstižně hovoří sám za sebe. Meditate je zcela bezplatná aplikace pro meditaci a jógu, která vám umožní sledovat srdeční tep, stres, frekvenci dýchání, variabilitu srdečního tepu (HRV), poskytuje vibrační nebo zvuková upozornění, graf srdečního tepu a graf frekvence dýchání.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.