Zavřít reklamu

Alza má další kolečko slev na Samsung zařízení, kdy můžete ušetřit nemalé peníze nejen na hodinkách Galaxy Watch, ale třeba i vrcholné řadě Galaxy S24. A pak jsou zde také Alza dny Velikonoce a kup více, zaplať méně.

Galaxy Watch6

V rámci jarní akce nabízí Alza příjemnou slevu na Galaxy Watch6, a to jak v jejich 40 tak 44mm velikosti a také v jejich LTE verzích. Cena začíná už na šesti ticích Kč, stačí jen zařízení pořídit s u něho uvedeným kódem SAMSUNGMARCH1, 2 nebo 3.

Galaxy Watch6 koupíte zde

Galaxy S24 Ultra 1 TB

Pokud máte zálusk na to nejlepší, co Samsung umí, je tím jistě model Galaxy S24 Ultra. Alza na něho aktuálně pořádá akci, pokud tedy sáhnete hned po té nejvyšší jeho konfiguraci paměti, kterou je 1 TB. Standardně byste zaplatili 44 490 Kč, nicméně s kódem S241TBCZ vás vyjde na 38 490 Kč. Ušetříte tak neuvěřitelných 6 tisíc Kč.

Galaxy S24 Ultra 1 TB koupíte zde

Lednice SAMSUNG RB38C776CS9/EF + 20 let záruka na kompresor

30% slevu dává Alza na tuto lednici s dolním mrazákem, která navíc plně integruje platformu SmartThings Energy. Ta byla navržena tak, aby vám pomohla regulovat spotřebu energie a poskytla tipy pro ještě hospodárnější provoz – především monitorováním spotřeby zařízení v reálném čase a jejím porovnáváním s předchozím obdobím. To znamená, že snadno zjistíte, kdy spotřebováváte nejvíc energie, a rovněž si budete moci nastavit své vlastní cíle spotřeby. Cena lednice v rámci akce je 16 793 Kč.

Lednici SAMSUNG RB38C776CS9/EF koupíte zde 

Samsung JET 85 complete VS20C8524TB/GE

Těšte se blyštivě čistou podlahu bez jediného drobečku díky vysavači Jet 85 Complete od společnosti Samsung. Silný sací výkon 210 W doplněný o důmyslný systém multicyklónové filtrace vzduchu zajišťuje, že vám při úklidu neunikne ani smítko a váš domov bude vždy dokonale svěží a čistý. Menší hmotnost vysavače zajistí lehké ovládání, které šetří vaše záda a zápěstí. Vysavač je aktuálně v 20% slevě a seženete jej za 12 792 Kč.

Samsung JET 85 complete VS20C8524TB/GE koupíte zde

Samsung Jet Bot+

Robotický vysavač Samsung Jet Bot+ je perfektní pomocník do každé domácnosti. Jedná se o robotický vysavač pro alergiky, antibakteriální a na suché čištění. Zvládne vysávat až 90 min na jedno nabití díky kvalitní lithium-iontové baterii. A navíc sám vyhodnotí nutnost dobití akumulátoru a dojede nazpět se nabít do stanice. Dobití potrvá cca 4 h. Součástí vysavače Samsung je také high efficiency filter, mikrofiltr, omyvatelný filtr a pěnový filtr, který zabrání víření prachu. Sběrná nádoba o objemu 2,5 l je vhodná pro úklid velkých místností. Robotický vysavač si ale ještě umí vysypat v případě potřeby plný box na smetí sám. Tento typ robotického vysavače se hodí na všechny druhy podlah. Sleva je 20 %, cena tedy 13 992 Kč.

Samsung Jet Bot+ koupíte zde

Dnes nejčtenější

.