Zavřít reklamu

Jen necelé dva týdny poté, co jedna z globálně nejoblíbenějších mobilních navigačních aplikací Android Auto dostala stabilní aktualizaci 11.5, na ni Google začal vydávat beta aktualizaci 11.6. Co nového přináší?

Beta aktualizace Android Auto 11.6 bohužel nepřichází s protokolem změn, takže v tuto chvíli můžeme pouze spekulovat o tom, jaké novinky přináší. S ohledem na minulé betaverze však můžeme očekávat, že přináší některá vylepšení stávajících funkcí nebo nové funkce, které vylepšují uživatelský zážitek. Není ani vyloučeno, že s sebou přináší nějaké problémy, tak jako beta 11.5, u níž si někteří uživatelé stěžovali na přehřívání telefonu.

Pokud si chcete novou betu vyzkoušet, můžete si ji stáhnout zde. Má necelých 55 MB. Přiložený protokol změn je starý, takže jej ignorujte.

Připomeňme, že aktuální stabilní verze Android Auto přinesla velmi užitečnou novinku v podobě souhrnu (dlouhých) textových zpráv pomocí umělé inteligence. Tu ocení všichni, kteří mají tendenci za jízdy na zprávy odpovídat.

Dnes nejčtenější

.