Zavřít reklamu

Zero Watch Face

Zero Watch Face je netradiční, originální ciferník, který jistě potěší zejména vyznavače minimalismu a tmavých barev. Je inspirovaný astronomickými jevy a kromě aktuálního času zobrazuje také srpek světla, který v průběhu dne mění svou polohu. Ciferník je přizpůsobitelný – můžete si vybrat ze tří stylů, devíti barev a nastavit jednu komplikaci.

Stažení v Google Play

SWF Solar Analog Watch Face

SWF Solar Analog Watch Face je velice povedený analogový ciferník, který si můžete do nejmenších detailů přizpůsobit podle sebe. Zvolte si vzhled okrajů, lunety, číslic, ručiček a celé řady dalších prvků, a potěšte se pohledem na krásný švýcarský animanovaný hodinový strojek. Ciferník se bude krásně vyjímat i na hodinkách s Always-On displejem.

Stažení v Google Play

Zodiac Tarot Card Watchface

Zodiac Tarot Card Watchface jsou působivé ciferníky, kompatibilní s hodinkami Samsung Galaxy Watch a operačním systémem Wear OS. Nabízí možnost zobrazení času ve 12hodinovém i 24hodinovém formátu, podporu hodinek s AOD, a nabízí možnost zobrazení celé řady užitečných prvků v originálním stylu.

Stažení v Google Play

Watchface Dashboard

Watchface Dashboard ciferník zajisté potěší všechny milovníky techniky. Svým vzhledem připomíná tento cíferník přístrojovou desku s celou řadou skvěle vypadajících, užitečných prvků. V aplikaci ve spárovaném mobilním telefonu si můžete ciferník přizpůsobit, například změnou barevného motivu. Některé změny lze provádět také dlouhým stiskem ciferníku přímo na hodinkách.

Stažení v Google Play

V2 Hybrid Watch Face

V2 Hybrid Watch Face je opravdu netradiční a originální ciferník, který se nemusí líbit každému. Nabízí možnost výběru z desítek barevných kombinací, tří verzí ciferníku nebo třeba možnost volby mezi 12hodinovým a 24hodinovým formátem. Samozřejmostí je možnost přidání komplikací včetně těch s předpovědí počasí.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.