Zavřít reklamu

Aktuální vlajková sluchátka Samsungu Galaxy Buds2 Pro dostala nedávno novou aktualizaci. Nyní vyšlo najevo, že s sebou přinesla poměrně vážný problém, alespoň tedy podle některých uživatelů. Tím je odpojení sluchátek od zařízení po krátké době jejich používání.

Někteří uživatelé sluchátek Galaxy Buds2 Pro si na sociální síti Reddit začali stěžovat na problém s jejich připojením. Objevit se měl poté, co nainstalovali nejnovější update nesoucí firmwarovou verzi R510XXU0AXB4. Sluchátka se prý po krátké době (obvykle po několika minutách, případně po 15–20 minutách) používání samovolně odpojí od uživatelových Galaxy Watch.

Sluchátka se podle dotčených uživatelů znovu nepřipojí, pokud je nepřipojí ručně. Uživatelé si všimli, že k tomuto problému dochází, i když mají sluchátka a nabíjecí pouzdro dostatečnou úroveň nabití. Problém podle některých postižených uživatelů dočasně řeší resetování sluchátek. Samsung se k problému zatím oficiálně nevyjádřil. Pokud jste u svých Galaxy Buds2 Pro tento problém zaznamenali také, zkuste výše uvedené dočasné řešení.

Dotčení uživatelé mohou v tuto chvíli doufat, že Samsung tento problém brzy uzná a zajistí, aby jeho aktuální vlajková sluchátka fungovala spolehlivě. Odpojování od zařízení je totiž skutečně otravné a značně znepříjemňuje samotné používání sluchátek.

Samsung Galaxy Buds2 Pro a jiná sluchátka Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.