Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Na Alze právě probíhá MEGA Výprodej, kdy můžete až do 18. března ušetřit tisíce Kč. Slevy padly i na produkty společnosti Garmin. Nejde přitom jen o hodinky, ale třeba i senzor Varia nebo řemeny. Kompletní nabídku najdete zde, níže pak vybíráme ty největší slevy.

Garmin Fenix 7S

Garmin Fenix 7S nabízejí dokonalou kombinaci moderního, odolného designu a chytrých fitness funkcí pro sledování vašeho zdravotního stavu a měření pohybových aktivit. Díky vodotěsnosti 10 ATM můžete chytré hodinky bez obav nosit do bazénu nebo se s nimi sprchovat. Atraktivní vzhled hodinek Garmin Fenix 7S doplňuje Quick Release řemínek, který můžete libovolně vyměnit za řemínek s jinou barvou či materiálem tak, aby hodinky ladily se sportovním i formálním oblečením či jinými módními doplňky. 1,2″ displej hodinek chrání odolné sklíčko Corning Gorilla Glass DX. Pro přesné určení polohy nabídnou hodinky GPS, GLONASS i GALILEO. Do těla o váze 47 gramů se povedlo dostat baterii, která zvládne až 11denní používání v režimu chytrých hodinek a 37 hodin v režimu GPS záznamu. V hodinkách naleznete celou řadu navigačních map a využít lze i funkci navigace po trase. Balení obsahuje voucher na mapu Topo Czech Pro V4. Aktuální cena je 10 990 Kč, takže hodinky seženete v 15% slevě.

Garmin Fenix 7S koupíte zde

Garmin Descent Mk2S Sapphire Carbon Grey DLC

Garmin Descent Mk2S v sobě kombinují špičkové chytré hodinky a potápěčský počítač. Kromě přesného měření tepové frekvence a saturace krve kyslíkem se můžete těšit na detailní zaznamenávání vašich ponorů. Samozřejmostí je velké množství sportovních profilů, takže si s přehledem své oblíbené vybere každý aktivní jedinec. Uplatnění najdou u profesionálních běžců, cyklistů i golfistů a plavců. Při potápění se můžete spolehnout, že hodinky Garmin zůstanou plně funkční i ve 100 metrech. Barevný displej hodinek se automaticky aktivuje v hloubce. Po stránce výdrže se máte na co těšit, protože v režimu chytrých hodinek zvládnou až 7 dní, při aktivní GPS 18 hodin a v režimu ponoru plných 30 hodin. Hodinky jsou ve 14% slevě, takže vás aktuálně vyjdou na 22 990 Kč.

Garmin Descent Mk2S Sapphire Carbon Grey DLC koupíte zde

Garmin Epix Pro 47mm Slate Gray/Black

Garmin Epix Pro nabízejí dokonalou kombinaci moderního designu a chytrých fitness funkcí pro sledování vašeho zdravotního stavu a měření pohybových aktivit. Díky vodotěsnosti 10 ATM můžete chytré hodinky bez obav nosit do bazénu nebo se s nimi sprchovat. Atraktivní vzhled hodinek Garmin Epix Pro doplňuje QuickFit řemínek, který můžete libovolně vyměnit za řemínek s jinou barvou či materiálem tak, aby hodinky ladily se sportovním i formálním oblečením či jinými módními doplňky. 1,3″ AMOLED displej hodinek chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass. Pro přesné určení polohy nabídnou hodinky GPS, GLONASS i GALILEO. Do těla o váze 78 gramů se povedlo dostat baterii, která zvládne až 16denní používání v režimu chytrých hodinek nebo až 32 hodin se všemi aktivními satelitními systémy. V hodinkách naleznete celou řadu navigačních map a využít lze i funkci navigace po trase. Garmin Epix Pro disponují zabudovanou LED svítilnou s nastavitelnou intenzitou, kterou oceníte v horších světelných podmínkách například při dobrodružstvích v přírodě. Cena je 16 590 Kč.

Garmin Epix Pro 47mm Slate Gray/Black koupíte zde

Garmin Vívoactive 5 Navy

Lehké, elegantní a výkonné chytré hodinky Garmin Vívoactive 5 budou vaším parťákem nejenom při náročných sportovních aktivitách, ale díky svému designu si je můžete bez ostychu brát i na ty největší společenské akce. Chytré hodinky mají celou řadu funkcí pro sledování vašeho zdravotního stavu a měření pohybových aktivit. To vše až po dobu 11 dní na jedno nabití. Na 1,2palcovém AMOLED displeji uvidíte všechny informace čistě a jasně. Samozřejmě lze aktivovat režimem Always-On Mode. Díky vodotěsnosti 5 ATM můžete chytré hodinky bez obav nosit do bazénu nebo se s nimi sprchovat. Displej hodinek chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass 3. Garmin Vívoactive 5 přesně určí polohu pomocí satelitních systémů GPS, GLONASS a GALILEO. Navíc budete mít k dispozici úložiště pro vaši hudbu nebo využít pohodlných bezkontaktních plateb Garmin Pay. Aktuální cena je 5 490 Kč.

Garmin Vívoactive 5 Navy

Garmin Forerunner 255 Tidal Blue

Nasaďte si chytré hodinky Garmin Forerunner 255 a vyrazte sportovat. Kombinace nízké hmotnosti (49 gramů) a silikonového řemínku je natolik pohodlná, že hodinky na ruce sotva ucítíte. Hodinky Garmin Forerunner 255 vynikají kvalitním zpracováním a 1,3palcovým transflektivním MIP displejem, který chrání sklíčko Corning Gorilla Glass 3. Jednoduché ovládání zajistí 5 fyzických tlačítek. Díky technologii Bluetooth hodinky snadno spárujete s vaším telefonem a budete dostávat notifikace z aplikací. Samozřejmostí jsou volitelné sportovní režimy pro přesné měření vašeho výkonu a optické měření tepové frekvence a okysličení krve kyslíkem. Zabudovaná baterie vyniká až 14denní výdrží na jediné nabití. Chytré hodinky naplno využívají vícepásmový systém GNSS (GPS, GLONASS, GALILEO) pro přesné určení polohy a změření vašeho výkonu — vzdálenost, trasa a rychlost. Řemínky si můžete u hodinek Garmin jednoduše vyměnit dle potřeby díky systému Quick Release. Garmin Forerunner 255 disponují speciálními funkcemi pro běžce, které cílí na zlepšení vašeho běžeckého výkonu a přípravu na preferované závody. Samozřejmostí je kompatibilita s běžeckým příslušenstvím Running Dynamics Pod nebo snímačem HRM-Pro. Jejich aktuální cena je 6 490 Kč.

Garmin Forerunner 255 Tidal Blue koupíte zde

Dnes nejčtenější

.