Zavřít reklamu

Willow – Photo Watch Face

Willow – Photo Watch Face nabízí skvělé možnosti nastavení a přizpůsobení ciferníku pro vaše hodinky s operačním systémem WearOS. Můžete si nejen nastavit ciferník z vybraných fotografií z vaší galerie, ale také jej doplnit o přizpůsobitelného prvky, nastavit vámi preferovaný font písma a přidávat komplikace.

Stažení v Google Play

WatchMaker Watch Faces

WatchMaker Watch Faces je funkcemi nabitá aplikace pro vytvoření a přizpůsobení vašich vlastních ciferníků od A až do Z. Najdete zde jak sbírky již vytvořených ciferníků, které si můžete následně upravit na míru, tak i spoustu nástrojů pro tvorbu vašich vlastních ciferníků. Můžete si vytvořit váš vlastní ciferník s využitím obrázků, textu a dalších prvků.

Stažení v Google Play

Watch Faces Wallpaper Gallery

Díky Watch Faces Wallpaper Gallery si můžete displej svých chytrých hodinek vyzdobit některou z tisíců živých tapet s působivými motivy. Můžete vybírat z již nastavených ciferníků, přizpůsobit si je, nebo si vytvořit váš vlastní ciferník se vším všudy. Aplikace nabízí kompatibilitu pouze s chytrými hodinkami s operačním systémem WearOS.

Stažení v Google Play

PhotoWear Classic Watch Face

Pokud hledáte jednoduchý a přímočarý způsob, jak si ciferník vašich chytrých hodinek vyzdobit oblíbenými fotografiemi z vaší galerie, můžete využít aplikaci PhotoWear Classic Watch Face. Je vhodná i pro začátečníky a méně zkušené uživatele, protože se vyznačuje jednoduchým rozhraním a velmi snadným ovládáním. Vybrané ciferníky si můžete v mnoha směrech přizpůsobit podle sebe.

Stažení v Google Play

Watch Faces – Pujie

S pomocí této aplikace si budete moci vytvořit vaše vlastní ciferníky pro hodinky s Wear OS a přizpůsobit si je do nejmenšího detailu. Vaše návrhy můžete sdílet s ostatními uživateli, a stejně tak můžete stahovat i ciferníky, které vytvořili ostatní. Obsáhlá a postupně se rozrůstající knihovna aplikace Watch Facec – Pujie čítá v současné chvíli více než tisícovku ciferníků.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.