Zavřít reklamu

Chytré hodinky od Garminu skýtají svým uživatelům nejen řadu možností využití, ale také přizpůsobení. V závislosti na modelu hodinek si můžete prakticky sami určit, co chcete vídat na jejich displeji. Pojďme se nyní společně podívat na užitečné vychytávky v podobě ciferníků a datových polí, které se vám mohou hodit.

All in One

Název tohoto ciferníku jistě výstižně hovoří sám za sebe. Pokud chcete mít při vaší pohybové aktivitě dokonalý přehled o všech parametrech, ciferník All in One vám spolehlivě poslouží. Na jedné obrazovce můžete současně přehledně sledovat důležité údaje o době pohybu, vzdálenosti, rychlosti, denní době nebo třeba srdečním tepu, přičemž si datová pole můžete plně přizpůsobit.

Stažení v Connect IQ

Fat Burner

Je vaším cílem především zhubnout? Vyzkoušejte Fat Burner. Toto datové pole vypočítává spálené kalorie v závislosti na zóně tepové frekvence & kalorií. Můžete se rozhodnout, zda chcete zobrazit spálené tuky (= výchozí nastavení), spálené sacharidy nebo obojí. Aplikace je dodávána s výchozími hodnotami pro zóny, ale lze je také přizpůsobit v nastavení aplikace.

Stažení v Connect IQ

Pomodoro

Kromě lepšího výkonu, budování vytrvalosti nebo třeba zvýšení rychlosti vám vaše Garmin hodinky mohou pomoci i s produktivitou a soustředěním – stačí jen mít nainstalovanou tu správnou aplikaci. V Pomodoro si můžete nastavit a aktivovat časové bloky, v jejichž průběhu se budete plně a stoprocentně soustředit na práci, a střídat je s pevně danými přestávkami. V aplikaci si můžete aktivovat nebo naopak deaktivovat vibrace a další prvky.

Stažení v Connect IQ

Eat! Drink! Reminder

Tato vychytávka je určená všem zapomnětlivým a roztržitým (nejen) vytrvalostním sportovcům. Zapomínáte při dlouhém běhu také na jídlo a pití? S touto aplikací už je to minulost. Nastavte si budík a nechte se upozornit vibracemi a/nebo zvukovým signálem (vibrace a zvukový signál nejsou v některých zařízeních k dispozici). Máte možnost nastavit 5 různých alarmů.

Stažení v Connect IQ

Calculator

Díky aplikaci Calculator už nebudete muset vytahovat váš telefon ani za účelem provádění libovolných výpočtů – plně si vystačíte s hodinkami Garmin na vašem zápěstí. Jedná se o aplikaci, která v sobě spojuje praktické funkce počítání, převodů a počítání. S touto aplikací můžete snadno zvládnout všechny každodenní početní úkony na zápěstí, a tím si zjednodušit vaši každodenní rutinu.

Stažení v Connect IQ

Dnes nejčtenější

.