Zavřít reklamu

Kdo by nechtěl využít příležitosti k získání Samsung produktů za skvělé ceny? Právě tuto možnost mají nyní ti, kteří se rozhodnout využít nákupu v rámci týdne slev u Alzy. Týden slev trvá jen do 3. března – nepropásněte tedy svou jedinečnou příležitost získat Samsung produkty s báječnou slevou.

Set pračky a sušičky EcoBubble

V rámci týdne slev Samsung můžete skvěle ušetřit například na tomto praktickém setu pračky a sušičky EcoBubble. Jedná se o pračku a sušičku s předním plněním, celou řadou programů včetně rychlého, vnitřním osvětlením, dětskou pojistkou a možností ovládání přes mobilní telefon.

Set pračky a sušičky zakoupíte zde.

Pračka Samsung EcoBubble

Pořídit si samozřejmě můžete také samostatnou pračku Samsung EcoBubble. Je vybavená předním plněním, nabízí kapacitu 9kg, je vybavená invertorovým motorem, dětskou pojistkou a zvukovým signálem ohlašujícím konec programu. Samozřejmostí je také rychlý program nebo třeba možnost ovládání mobilem.

Pračku Samsung EcoBubble zakoupíte zde.

Americká lednička Samsung RS66A8101S9/EF

Americká dvoudvéřová lednička Samsung se může pochlubit objemem 409 l a objemem mrazáku 243 l. Mrazák je vybaven čtyřmi přihrádkami, lednička nabízí funkci total No Frost a je také vybavena displejem, LED osvětlením, funkcí super chlazením a super mrazením.

Americkou ledničku Samsung zakoupíte zde.

55″ Samsung TV

Smart Neo QLED televize Samsung se může pochlubit 55″ obrazovkou, 4K Ultra HD rozlišením, Mini LED podsvícením, duálním tunerem nebo třeba funkcí lokálního stmívání. Nabízí také podporu Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, přehrávání 360° videa a v neposlední řadě samozřejmě také možností párování s vaším mobilním zařízením.

55″ televizi Samsung zakoupíte zde.

Lednička Samsung BeSpoke

Chladnička Samsung BeSpoke je vybavená spodním mrazákem a její objem činí 276 l. Objem mrazáku je 114 l, lednička nabízí funkci total No Frost a je opatřená displeje a LED osvětlením. Jedná se o chytrou chladničku se 4 poličkami a 3 přihrádkami v mrazáku, panty jsou umístěné vpravo.

Ledničku Samsung BeSpoke zakoupíte zde.

Dnes nejčtenější

.