Zavřít reklamu

SkyChart

SkyChart je aplikace s přesnou lokalizací a časem pro zobrazení mapy oblohy pro zařízení Garmin Connect IQ 2.4 nebo novější. Využívá vaši aktuální polohu GPS a čas k zobrazení noční oblohy se 127 nejjasnějšími pojmenovanými hvězdami, obrysy souhvězdí, Sluncem, Měsícem s přesnou fází, Venuší (fialová), Marsem (červená), Jupiterem (zelená), Saturnem (žlutá) a Uranem (modrá) a také jasnými objekty noční oblohy.

Stažení v Connect IQ

Color Memory Game

Na displeji vašich Garmin hodinek si můžete zahrát řadu her včetně Color Memory Game. Jedná se o implementaci známé hry Simon. Vaším úkolem bude sledovat vzory uspořádání barev a poté se je pokusit zpaměti replikovat. S každou další úrovní se hra samozřejmě stává postupně náročnější a náročnější.

Stažení v Connect IQ

T-Rex dino

Kdo by neznal populární běhací hru s offline T-Rexem od Googlu? Její variantu si nyní můžete zahrát i na displeji vašich Garmin hodinek. Vychutnejte si pestré barvy, roztomilého tyranosaura a hodiny a hodiny nekonečné zábavy při běhání přes překážky.

Stažení v Connect IQ

Snake!

Mezi klasické a oblíbené hry, které si můžete zahrát na vašich Garminech, patří také dnes již kultovní Had neboli Snake. Nenechte se zmást jednoduchým uživatelským rozhraním – Snake pro Garmin se může pochlubit skvělou hratelností a skýtá vám spoustu zábavy.

Snake

Stažení v Connect IQ

2048 Ultimate

Pokud jste si oblíbili hru 2048 s posouváním čísel, můžete si ji kromě počítače, tabletu a chytrého mobilního telefonu vychutnat také na displeji vašich Garmin hodinek. Hra 2048 Ultimate pro Garmin nabízí přehledné uživatelské rozhraní, snadné ovládání a skvělou hratelnost, a je ohleduplná i k baterii vašich hodinek.

Stažení v Connect IQ

Dnes nejčtenější

.