Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat velkou aktualizaci pro svou aplikaci Hodiny, která přináší všechny funkce a možnosti, jež debutovaly s řadou Galaxy S24, a to i na starší zařízení Galaxy. Update je dostupný pro zařízení s Androidem 14 a One UI 6.0.

Nová aktualizace pro aplikaci Hodiny přichází se všemi funkcemi One UI 6.1 pro starší zařízení Galaxy. Přináší také možnost vybrat si vlastní obrázek na pozadí pro každý budík. Uživatelé si mohou vybrat libovolný obrázek ze svého zařízení nebo použít jednu z přednastavených možností.

Dále zařízení Galaxy s Androidem 14 a One UI 6.0 dostaly možnost upravit intenzitu vibrací individuálně pro každý budík. Dříve mohli individuálně měnit pouze hlasitost budíku. Kromě toho aktualizace vylepšuje sekci Světové hodiny, a to tím, že zobrazuje časy východu a západu slunce u každé země. Aby uživatelé tyto informace viděli, musejí v aplikaci povolit možnost Zobrazit počasí. Update také přináší menší velikost vyskakovacího okna časovače, které se zobrazí, když uživatel spustí časovač a ukončí aplikaci.

A konečně, nová aktualizace umožňuje uživatelům, kteří používají funkci Režimy a rutiny, nastavit konkrétní budík, který zazvoní pro určitou rutinu. Aktualizace je na kompatibilních zařízeních dostupná ke stažení z obchodu Galaxy Store (v „českém“ však ještě ne, stáhnout si ji můžete odsud). Některá zařízení mohou tyto funkce brzy získat s aktualizací na One UI 6.1.

Dnes nejčtenější

.