Zavřít reklamu

Galaxy S24 Ultra je nejvybavenější smartphone Samsungu. Ten si za něho také nechá dobře zaplatit. 35 tisíc Kč totiž není zrovna málo, o to více se hodí jej patřičně chránit, protože jinak vás oprava vyjde zatraceně draho. Právě s příslušenstvím PanzerGlassu můžete být v klidu. Jeho kryt HardCase D3O je v mnohém unikátní. 

Kryty PanzerGlass HardCase seženete pro celou řadu Galaxy S24, my jej ale testovali spolu s nejvyšším modelem Ultra. Tyto kryty přináší maximální ochranu telefonu právě díky doslova revolučnímu materiálu D3O Bio. Jde o nejpokročilejší ochranný materiál na rostlinné bázi na světě. Jak uvádí sama společnost, tak ten se ve své syrové podobě chová jako kapalina, kde molekuly materiálů volně protékají, což tomuto materiálu dává měkkost a pružnost a díky tomu je výsledný produkt schopen pohltit značné množství energie při nárazu. D3O Bio se aktuálně nejvíce používá u chráničů na motocykly jako jsou helmy nebo chrániče končetin a zad.

HardCase s D3O Bio tak disponuje čtyřnásobnou certifikací Military Standard a uchrání telefon i při pádu z výšky 4,8 metrů. Pro letošní telefony Samsungu z té nejvyšší řady lze vybírat z průhledného provedení, které nechá vyniknout design telefonu nebo lze zvolit plně černou variantu, která působí konzervativnějším dojmem a kterou jsme také testovali my. Krytům nechybí ani certifikace DesignedForSamsung a jsou vyrobené ze 100 % recyklátu.  

Balení je jednoduché. Najdete v něm 100% kompostovatelný sáček, ve kterém se nachází kryt. Upřímně řečeno, ten příliš krásy nepobral. Je tedy černý, jen na jeho zádech je odkaz právě na použitý materiál a na boku ten na samotného výrobce. Chrání vše důležité, takže i tlačítka, prostupy naopak nabízí všude tam, kde je naopak potřebujete – na mikrofony, USB-C port i S Pen. Prostor mezi objektivy vyplňuje, takže se vám zde nebude chytat prach. K tomu je ještě trochu přesahuje, čímž se je snaží jasně chránit. 

Díky tomu, že se Samsung zbavil zakřivení displeje, sedí kryt naprosto přesně, jistě a pevně. A je to skvělé. Je to vlastně jako dokonale ušitý oblek. Materiál je na omak příjemný, zadní spíše lesklá plocha ale ze začátku ráda chytá otisky prstů. Po čase se samozřejmě otře. Kryt PanzerGlass HardCase D3O vás vyjde na 799 Kč, kdy za své peníze dostane skutečně něco unikátního. Vyjma toho ale především i klid na duši, že se vašemu telefonu nic nestane.

Kryt PanzerGlass HardCase D3O koupíte zde

Dnes nejčtenější

.