Zavřít reklamu

Gran Turismo

Jann Mardenborough je hráč z dělnické třídy, který se díky svým schopnostem na simulátoru Gran Turismo stal skutečným profesionálním závodníkem.

Bez soucitu

Asistent amerického ambasadora v Paříži James Reece má vše. Atraktivní přítelkyni, luxusní byt a skvělou práci. Jediné, po čem touží je pořádná akce.

Rivalové

V 70. letech nebylo nic více sexy než Formule1. Právě do prostředí velkých závodů je zasazen film natočený na pozadí skutečných událostí, ve kterém soupeří dva věční rivalové – nadaný Angličan James Hunt a disciplinovaný Rakušan Niki Lauda.

Valerian a město tisíce planet

Temné síly ohrožují existenci Alfy, neustále se rozšiřující metropole a domova vesmírných druhů z tisíce planet. Speciální vládní agenti Valerian a Laureline musí závodit s časem, aby identifikovali a zneškodnili hrozbu a Alfu zachránili.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Profesor Albus Brumbál pověří magizoologa Mloka Scamandera vedením neohroženého týmu kouzelníků, čarodějek a jednoho odvážného mudlovského pekaře, aby utkali s mocným Gellertem Grindelwaldem a jeho rostoucím zástupem stoupenců.

Rituál

Kiki je policejní potápěčka, která se specializuje na vyprošťování mrtvých těl a tvrdě pracuje na tom, aby si získala respekt mužů, které vede. V jednu chvíli najde useknutou ruku a případ ji donutí čelit své minulosti.

Úder

Jim se připravuje na svůj první profesionální boxerský zápas, ale po setkání s Whetem začne přehodnocovat svůj život a sexualitu.

Julieta

Julieta díky náhodnému setkání zjistí, že se její dávno ztracená dcera znovu objevila v Madridu. To ji přiměje reflektovat svůj život a osudové události, které s ním dramaticky zamíchaly.

Dnes nejčtenější

.