Zavřít reklamu

Jednou z výhod chytrého televizoru Samsungu a smartphonu Galaxy je to, že tato dvě zařízení mohou komunikovat prostřednictvím platformy SmartThings. Díky tomu můžete například používat svůj telefon jako dálkový ovladač televizoru, ať už z mobilní aplikace SmartThings, nebo ze zamykací obrazovky. Jako dálkový ovladač k chytrému televizoru Samsungu ale můžete použít i Galaxy Watch.

Než budete moci ovládat svůj chytrý televizor Samsung pomocí Galaxy Watch, musíte se nejprve ujistit, že jsou obě zařízení synchronizována s platformou SmartThings. Televizor pak můžete pomocí Galaxy Watch ovládat dvěma způsoby: pomocí aplikace pro chytré hodinky SmartThings nebo dlaždice SmartThings jménem Ovládání zařízení.

Při používání aplikace SmartThings se ujistěte, že jste vybrali správné místo nebo místnost, ve které se váš televizor nachází. Poté můžete televizor ovládat prostřednictvím uživatelského rozhraní chytrých hodinek, zapínat/vypínat jej, měnit kanály a úrovně hlasitosti zvuku a procházet uživatelské rozhraní.

Pokud chcete svůj televizor Samsung ovládat bez nutnosti otevírat aplikaci SmartThings, můžete do „kolotoče“ dlaždic na Galaxy Watch přidat zmíněnou dlaždici SmartThings Ovládání zařízení. Když tak učiníte, ujistěte se, že jste vybrali umístění vašeho televizoru. Tato dlaždice je o něco omezenější a umožňuje vám měnit hlasitost zvuku, kanály a kontrolovat stav napájení televizoru. Klepnutím na tlačítko + však získáte přístup k aplikaci SmartThings a jejím pokročilejším ovládacím prvkům.

Dnes nejčtenější

.