Zavřít reklamu

Samsung minulý měsíc představil své nejnovější vlajkové lodě Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra, které se jako první chlubí sadou funkcí umělé inteligence Galaxy AI. Korejský obr nyní oznámil, že zde se zastavit nehodlá a že funkce Galaxy AI zavede do více kategorií zařízení včetně těch nositelných.

TM Roh, generální ředitel divize Samsung MX, ve svém příspěvku na webu samsung.com uvedl, že Samsung chce zpřístupnit funkce Galaxy AI na svých budoucích nositelných zařízeních. Plánuje prý využít AI ke zlepšení digitálního zdraví a „otevřít zcela novou éru rozšířených, inteligentních zdravotních zážitků“. Samsung prý bude spolupracovat s předními partnery v oboru AI, aby v budoucnu přinesl vylepšení všech svých produktů.

I když Roh o těchto připravovaných funkcích mnoho neprozradil, mohly by debutovat s letošní hodinkovou řadou Galaxy Watch7 a chytrým prstenem Galaxy Ring. Jak nová hodinková řada, tak první chytrý prsten korejského giganta by mohly být odhaleny v létě po boku nových skládacích smartphonů Galaxy Z Fold6 a Z Flip6.

Roh vyjádřil přesvědčení, že umělá inteligence má potenciál způsobit revoluci nejen ve smartphonech Galaxy, ale v celém odvětví. Samsung má prý mnoho konceptů a nápadů, které chce uvést v život. Do zařízení Galaxy se má v budoucnu dostat více funkcí umělé inteligence, včetně smartphonů, chytrých hodinek nebo tabletů. Podle něj je však AI stále ve stádiu zrodu a je náchylná k halucinacím. Je prý také nutné zvážit výzvy a odpovědnost a společnosti musejí na AI otevřeněji spolupracovat. Samsung je dle něj nadále odhodlaný v tomto ohledu zlepšovat soukromí a bezpečnost zařízení Galaxy.

Dnes nejčtenější

.