Zavřít reklamu

Forbes, tedy slavný americký magazín, zvolil OLED TV Samsungu jako vůbec tu nejlepší. Zpráva zdůrazňuje dokonalost společnosti v poskytování těch nejlepších produktů svým spotřebitelům.  

Pro vynikající kvalitu a svůj výkon byl OLED televizor Samsung S95C zvolen jako vůbec Nejlepší televizor. Ten se prodává v několika velikostech i u nás, konkrétně jde o 55, 65 a 77“ úhlopříčky. Kromě špičkového zobrazení podpořeného technologií Quantum Dot vám přináší i jedinečné 3D ozvučení, funkce jako stvořené pro gaming a zároveň přes něj můžete komfortně řídit celou svou smart domácnost. S technologií Quantum HDR OLED+ si můžete i v těch nejtemnějších scénách napínavého thrilleru vychutnat jemné detaily v precizním zobrazení. I při přechodech do jasných, sluncem prozářených záběrů uvidíte vše v harmonicky vyváženém kontrastu. Cena se na českém trhu pohybuje od 39 990 do 79 990 Kč.

TV Samsung S95C koupíte zde

Forbes také vybral model Samsung QLED 8K TV QN900C jako „Nejlepší 8K TV“ pro jeho ohromující rozlišení a pohlcující zážitek. Má také upscalingový algoritmus, který zlepšuje kvalitu obsahu s nižším rozlišením na úroveň téměř 8K. Je to dokonalý televizor pro ty, kteří si chtějí doma užít ten nejlepší filmový zážitek. Forbes na jeho konto uvedl: „S tímto televizorem skutečně můžete živě vidět i matku přírodu z filmu Pán prstenů.“ 

Tato TV se také prodává ve více velikostech, kdy začíná na 65“ úhlopříčce. K dispozici je ještě 75 a 85“ velikost, kdy jsou dostupné i na našem trhu a to od 109 990 Kč. Díky technologii Quantum Matrix Technology Pro uvidíte všechny skryté detaily v těch nejtmavších i nejsvětlejších scénách. Kombinace moderních reproduktorů s vrchním vyzařováním a špičkové technologie Dolby Atmos vytváří prostorový zvuk, který vás naprosto pohltí. Integrovaná funkce Real Depth Enhancer Pro pak využívá technologii zvětšení hloubky obrazu. Ta funguje na stejném principu jako lidské oko – precizně optimalizuje různé bloky Mini LED k tomu, aby pečlivě zvýraznila hlavní objekt při současném vynechání okolí. Díky tomu vzniká dokonale realistický obraz. 

TV Samsung QN900C koupíte zde

Dnes nejčtenější

.