Zavřít reklamu

Značku Garmin má většina z nás spojenou s chytrými hodinkami, případně hrudními pásy nebo cyklopočítači. Nabídka Garmin produktů je ale ve skutečnosti mnohem širší a obsahuje i položky, které by vás v souvislosti s Garminem možná vůbec nenapadly. Co všechno Garmin vyrábí kromě chytrých hodinek?

Společnost Garmin má v nabídce celou řadu méně obvyklých produktů, než jsou chytré hodinky, které by vás mohly překvapit. Počátkem letošního roku například Garmin oznámil, že si jej vybrala společnost Kawasaki pro výrobu displeje svého nového terénního modelu Kawasaki RIDGE Limited. Displej, opařený technologií Garmin z populární řady navigátorů Tread bude poskytovat informace o navigaci a systémech vozidla, jako jsou údaje o motoru, výstrahy, nastavení jezdce a další. Zařízení je také konstruováno tak, aby odolalo náročným podmínkám jízdy v terénu.

Na silnici, na vodě i ve vzduchu

Kromě automobilového průmyslu nabízí Garmin také produkty pro aviatiku, vodní dopravu a další oblasti. Pokud zůstaneme u Garmin novinek, představených v letošním roce, nelze nezmínit také produktovou linii vysílaček COMM a NAV/COMM. Jedná se o cenově dostupná zařízení s čitelným barevným LCD displejem, intuitivním uživatelským rozhraním a celosvětovou databází frekvencí. Vysílačky jsou určené pro celou řadu letadel i vrtulníků.

Z dílny společnosti Garmin vzešla také řada doplňků pro plavbu – a nejedná se jenom o hodinky pro jachtaře a další. Na podzim loňského roku například Garmin vydal novou řadu svých kombinovaných mapových plotterů ECHOMAP Ultra 2 s dotykovými displeji, předinstalovanými mapovými podklady, bezdrátovým připojením k síti a spoustou dalších funkcí, využitelných při rybaření, nyní i sonar pro hlubinný rybolov.

Pro střelce i pejskaře

Pokud zamíříte na webové stránky společnosti Garmin, najdete zde také celou řadu užitečného příslušenství například i pro sportovní střelbu – kušohledy, mířidla na luk, ale také praktické vybavení do terénu, jako jsou satelitní komunikátory nebo GPS navigace na zápěstí. Pro lovecké psy i pro gaučové rozmazlence nabízí Garmin obojky s GPS, výcvikové systémy, příslušenství pro sledování psa v terénu a mnoho dalšího.

Hodinky Garmin koupíte zde

Dnes nejčtenější

.