Zavřít reklamu

Samsung vypustil nové aktualizace na tři užitečné aplikace pro zařízení s operačním systémem Wear OS, tedy samozřejmě na jeho Galaxy Watch. Jde o aplikace Accessibility (Usnadnění), Self Diagnostics a Galaxy Wearable Music. Prostřednictvím nových aktualizací aplikací se korejský obr snaží poskytovat lepší zážitek z používání jeho zařízení.

Nové aktualizace pro aplikace Accessibility, Self Diagnostics a Galaxy Wearable Music vylepšují některé funkce, aby poskytovaly lepší uživatelský zážitek. Kromě toho opravují problémy, na které uživatelé narazili v posledních updatech. Nepřinášejí však žádné nové funkce ani změny.

Jako první nové aktualizace dostává řada Galaxy Watch6. Následně by měly „přistát“ na hodinkách řad Galaxy Watch5 a Watch4. Připomeňme, že všechny tyto řady softwarově běží na systému Wear OS 4 a nadstavbě One UI Watch 5.

Nová aktualizace aplikaci Accessibility povyšuje na verzi 13.1.00.5, má velikost 6,35 MB a stáhnout si ji můžete zde. Nový update pro aplikaci Self Diagnostics ji povyšuje na verzi 1.0.00.62, má necelých 5 MB a stáhnout si ji můžete tady. A konečně, nová aktualizace pro Galaxy Wearable Music ji povyšuje na verzi 13.0.00.382, má necelých 4 MB a ke stažení je zde.

Dnes nejčtenější

.