Zavřít reklamu

Samsung pro své vybrané telefony Galaxy nabízí dvě fotoaplikace: Galaxy Enhance-X a Expert RAW, přičemž každá dělá něco trochu jiného. Obě jsou každopádně určené pro uživatele, kteří to s mobilním focením myslí vážně. Nyní první zmíněná dostala novou aktualizaci. Pojďme se podívat, co přináší.

Nová aktualizace aplikaci Galaxy Enhance-X povyšuje na verzi 2.0.67 a má něco přes 166 MB. Stáhnout si ji můžete z obchodu Galaxy Store. Nová verze přináší novou funkci s názvem Camera Switch, která umožňuje změnit perspektivu fotografie nebo úhel fotoaparátu. Pokud si například myslíte, že vaše fotka vypadá, jako by byla pořízena z vertikálního úhlu, můžete použít novou funkci k její úpravě, aby tak nevypadala. Můžete změnit výšku pozice fotoaparátu nebo jeho úhel. Kromě toho můžete také vytvořit dojem, že fotoaparát pořídil snímek vzhůru nohama.

Když na novou funkci klepnete, zobrazí se tři možnosti: Camera Switch, Height (výška) a Tilt (náklon). První zmíněná vám umožňuje vybrat si mezi normálním a obráceným úhlem fotoaparátu. Pomocí posuvníku Height pak můžete upravit výšku, ze které byl snímek pořízen. A pomocí posuvníku Tilt můžete změnit vertikální úhel fotoaparátu. Je třeba dodat, že nová funkce funguje pouze s fotkami, na kterých je vidět celé tělo člověka.

Všechny tyto změny je možné upravit pomocí možností perspektivy obrázku, jako je narovnání, otočení a posuvníky pro nastavení vodorovného a svislého úhlu, které jsou dostupné prakticky ve všech aplikacích pro úpravu obrázků, včetně nativní aplikace Samsungu Galerie. Korejský obr tak pomocí funkce Camera Switch usnadnil pochopení a úpravu těchto úhlů.

Dnes nejčtenější

.