Zavřít reklamu

Hrát při jízdě autem rozhodně není dobrý nápad. Pokud si ale chcete zahrát nějakou hru například ve chvíli, kdy čekáte na parkovišti, a nechcete ji hrát na vašem smartphonu či tabletu, máte tu možnost i na platformě Android Auto. Jak na to?

Android Auto je platforma, která usnadňuje řízení a umožňuje přístup k různým funkcím, přičemž se můžete soustředit na jízdu. Kromě navigačních funkcí, které zobrazují dopravní situaci v reálném čase a dokonce i ceny mýtného na Mapách Google, si můžete nainstalovat také aplikace, které vám zlepší zážitek z jízdy. Jednou z nejúžasnějších funkcí tohoto systému je možnost stahovat a instalovat hry, zatímco váš vůz není v pohybu. Představte si, že na někoho čekáte na parkovišti nebo jste uvízli v husté dopravní zácpě, a místo toho, abyste se nudili, můžete si užít trochu zábavy hraním zábavných miniher přímo na obrazovce vozu.

GameSnacks

Instalace her do systému Android Auto je možná, jen se ujistěte, že máte nejnovější verzi platformy. Kromě toho je třeba prostřednictvím webového prohlížeče do zařízení nainstalovat aplikaci GameSnacks, která vám umožní přístup k působivé sbírce více než 140 miniher. Od hádanek po strategické a dobrodružné tituly, GameSnacks nabízí pro každého něco. Všechny hry jsou zdarma a bez reklam.

Po dokončení instalace zbývá jen připojit mobilní telefon k autu a měla by se objevit aplikace GameSnacks. V tomto okamžiku budete mít vše připraveno ke spuštění své oblíbené hry přímo na displeji vozidla ve chvíli, kdy se nepohybuje. Hry v této aplikaci jsou pečlivě navrženy tak, aby byly lehké a optimalizované, což je ideální pro jejich bezproblémové hraní. A zahrát si je můžete i v rozhraní webového prohlížeče například na vašem počítači.

Nejpopulárnější hry pro Android Auto

Platforma GameSnacks nabízí pestrou paletu her, které zde třídí do několika různých kategorií pro lepší přehlednost. Které tituly se momentálně na GameSnacks těší největší popularitě?

  • Onet Connect – logická hra
  • Stack Bounce – arkádová hra, ve které ovládáte kuličku v různých prostředích
  • Color Pixel – vybarvování pixelových omalovánek
  • Om Nom Run – roztomilá běhací plošinovka v nekonečném režimu

Dnes nejčtenější

.